Gdy Fortnite znów jest online, jakie są informacje o łatce dla najnowszej aktualizacji?


Serwery Fortnite wracają do trybu online po kilkugodzinnej konserwacji w ramach przygotowań do Winterfest.

Gra nie działała na kilka godzin, więc deweloper Epic Games mógł przesłać wydanie aktualizacji 19.01 i wprowadzić niezbędne poprawki do niezwykle popularnego tytułu Battle Royale.

To pierwsza oficjalna aktualizacja od czasu premiery pierwszego sezonu Fortnite Rozdział 3, która wprowadziła zupełnie nową mapę wyspy.

CZYTAJ WIĘCEJ: Ogłoszenia i zwycięzcy The Game Awards 2021

Aktualizacja została poprzedzona okresem przestoju, który firma Epic ogłosiła na Twitterze, mówiąc: „Przestój rozpocznie się o 3:00 rano ET (8:00 UTC), a dobieranie graczy zostanie wyłączone 30 minut wcześniej”.

Deweloper zasugerował również, co miało nadejść, tweetując, aby powiedzieć: „W powietrzu jest chłód, gdy nasza aktualizacja gry v19.01 ma zostać wydana jutro!”

Strona statusu Fortnite ogłosiła również, że „przestój” dobiegł końca i powiadomił fanów o aktualizacji Battle Royale i Ratowanie Świata.

Co zawiera nowa aktualizacja?

Aktualizacja naprawiła błędy, poprawiła rozgrywkę i przygotowała grę na obchody Winterfestu.

Informacje o łatce obejmują naprawę ogólnych błędów, które uniemożliwiały działanie podzielonego ekranu, uniemożliwiały graczom budowanie wokół dużych drzew i wpływały na ponowne uruchamianie, jeśli więcej niż jeden członek drużyny wchodził w interakcję z furgonetką. Rozwiązano również problem polegający na drganiu ekranu podczas ślizgania się, szybowania i używania szczeliny.

Odświeżono też broń. Animacje przeładowania zostały przyspieszone, na przykład strzelba z pompką Striker strzela teraz dokładniej, a sok Guzzle teraz leczy się szybciej.

Największą ekscytacją tej aktualizacji jest rozpoczęcie Winterfestu, który rozpocznie się 16 grudnia.

Coroczne wydarzenie świąteczne przynosi mnóstwo prezentów w grze i ekskluzywne wyzwania Mróznite.

sierż. Zima powraca do tegorocznych obchodów. Można go znaleźć wędrującego po mapie wyspy w swojej ciężarówce, rozdając łupy, ulepszenia i oferując ekskluzywne wyzwania.

Możesz także pobrać jego skórkę postaci wraz z mnóstwem nowych skórek Winterfest, w tym świąteczną Isabelle i mrożonym bananem.

Epic Games opublikowało tutaj wszystkie wyzwania i gadżety Frostnite, a my cierpliwie czekamy na pełne szczegóły Winterfest.

Spiderman’s web slinger jest już dostępny, podczas gdy mamy potwierdzone crossover Karate Kid i Matrix.

Dodano również nowe stroje „Super Style”, które można otwierać każdego dnia jak małe świąteczne prezenty.

Gracze, którzy ukończyli 140 poziom, mogą zacząć odblokowywać superpoziomowe style Photo Negative, Scarlet Blackout i Gilded Reality dla Shanty, Ronina, porucznika Johna Lamy, Harlowe’a i Spider-Mana.

Aktualizacja Fortnite 19.01 jest dostępna na PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, PC, Android i Nintendo Switch.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=7FE7E8A051494AB1A16A463E07C82058&url=https%3A%2F%2Fwww.msn.com%2Fen-gb%2Fnews%2Fnewsbirmingham%2Fwith-fortnite-back-online-what-are-the-patch-notes-for-the-latest-update%2Far-AAROfnA&c=1859966721033798836&mkt=fr-fr