Frank’s RedHot® uruchamia nową grę Fortnite: The Floor Is Flava


Bądź ostatnim graczem, który wygra wszystko, lub zanurz się w smakowitej zagładzie

DOLINA HUNTÓW, Md., 23 stycznia 2023 r /PRNewswire/ — Frank’s RedHot, ostry sos nr 1 na świecie* i marka najlepiej znana z doprawiania dań dnia meczowego, rozpoczyna swoją własną grę w Fortnite, „The Floor is Flava”, w dniu 30 stycznia. „The Floor is Flava”, pełna smaku wersja wyzwania Fortnite’s Floor to Lava, inspirowana klasyczną grą dla dzieci, osadzona na wciągającej wyspie w kształcie skrzydełka kurczaka i skupiająca się wokół wulkanu, który wypluwa sos Frank’s RedHot (aka flava , ponieważ Frank + Lava = Flava!) wszędzie.

Frank’s RedHot® uruchamia nową grę Fortnite: The Floor Is Flava

„W zeszłym roku firma Frank’s stworzyła pierwszy w historii jadalny NFT Bawół skrzydełka. W 2023 roku idziemy dalej, łącząc kultowe potrawy dnia gry z jedną z najpopularniejszych na świecie gier online dla wielu graczy, Fortnite” – powiedział Toma Rowe’a, dyrektor Global Digital Experiences w McCormick. „Niezależnie od tego, czy oglądasz IRL, czy grasz wirtualnie, Frank’s zapewnia idealne połączenie smaku i ciepła do Wielkiej Gry i gier”.

Podczas gry użytkownicy poruszają się po nieznanym terenie: plażach, lasach i zrujnowanym mieście, a każdy z nich oferuje elementy o tematyce RedHot, pozwalające wspiąć się na górę Frank. Gracze mogą wskakiwać na kamienne posągi z kultowymi potrawami dnia gry, używać kurczaków jako plecaków odrzutowych i bronić się za pomocą wyrzutni sosów RedHot i granatów chłodzących. Fani Franka odkryją inne elementy gry inspirowane marką, takie jak skórka Tender Defender, Chili Chugs zwiększające prędkość i ukryta świątynia w sercu wulkanu. Co więcej, doświadczeni gracze Fortnite mogą również znaleźć ukryte w grze ulubione postacie z przeszłości, takie jak Beef Boss i Tomatohead. Frank’s RedHot wykorzystał nawet niektórych z najlepszych graczy Fortnite, takich jak Ali-A, SushiBAE, SypherPK, Typical Gamer i Zemie, aby podjęli wyzwanie i skłonili fanów do zanurzenia się w pysznej zagładzie.

Frank’s RedHot po raz pierwszy wszedł do metaverse, kiedy uruchomił pierwszy w historii „jadalny NFT” i parodię kryptowaluta „Bonecoin” do świętowania Bawół skrzydłami przed Wielką Grą. Teraz w „The Floor is Flava” Frank ma na celu dotarcie do nowej publiczności miłośników sosów dzięki najbardziej wirtualnemu i wciągającemu doświadczeniu. Wprowadzając na rynek przed najbardziej wyczekiwanym weekendem w piłce nożnej, Frank’s będzie również świętować, współpracując z lokalną platformą handlową DoorDash, aby dostarczać darmowe skrzydła** fanom w całych Stanach Zjednoczonych i Kanada.

Wizyta Franksredhot.com/floorisflava na 30 stycznia kod wyspy do gry na podłodze to Flava w trybie kreatywnym Fortnite. W Fortnite można grać za darmo na Playstation, Xbox, Switch, Android, PC i usługach strumieniowania gier w chmurze. Bądź na bieżąco, aby uzyskać dodatkowe informacje na temat promocji DoorDash, która zostanie ogłoszona wkrótce.

*Źródło Euromonitor International Limited; na podstawie przeprowadzonych niestandardowych badań lipiec 2022 r dla sprzedaży wolumenowej (uncje/ml) w 2021 roku we wszystkich kanałach detalicznych. Ostry sos definiuje się jako czysto płynny pikantny sos stołowy/przyprawę z octem jako istotnym składnikiem. Z wyłączeniem past chili.

*To niezależnie stworzona gra Fortnite Creative, która nie jest sponsorowana, wspierana ani administrowana przez Epic Games, Inc.

**Opłaty za dostawę i obsługę będą miały zastosowanie do wszystkich zamówień.

O RedHot Franka
Wszystko zaczęło się w 1920 roku, kiedy wprowadzono pierwszą butelkę oryginalnego sosu pieprzowego Cayenne. Wykonany z najwyższej jakości mieszanki dojrzałych papryczek cayenne, Frank’s RedHot dodaje idealne połączenie smaku i ciepła Twoim ulubionym potrawom. Sos Frank’s Cayenne Pepper był używany jako tajny składnik w oryginale Bawół skrzydła stworzone w Buffalo, Nowy Jork w 1964. Wypróbuj naszą rodzinę produktów, w tym sos Original, sos Buffalo Wings, mieszankę przypraw Queso Dip, przyprawę Buffalo Ranch, Frozen Buffalo Wings i wiele innych. Odwiedź www.FranksRedHot.com, aby uzyskać więcej informacji i przepisów.

Frank’s jest jedną z marek McCormick & Company (MKC). Z ponad 6 miliardów dolarów w rocznej sprzedaży w 170 krajach i terytoriach, McCormick jest światowym liderem w dziedzinie aromatów. Założona w 1889 roku z siedzibą w Hunt Valley, Maryland USA, firma McCormick kieruje się naszymi zasadami i jest zobowiązana do realizacji naszego celu — wspólnego działania na rzecz przyszłości smaku. McCormick wyobraża sobie Świat Zjednoczony przez Smak, w którym zdrowie, zrównoważony rozwój i pyszność idą w parze. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.mccormickcorporation.com lub śledź firmę McCormick & Company na Twitterze, Instagramie i LinkedIn.

Kontakt z mediami:
Sunshine Sachs Morgan & Lylis
Franks@sunshinesachs.com

Frank's RedHot® uruchamia nową grę Fortnite: The Floor Is Flava

Frank’s RedHot® uruchamia nową grę Fortnite: The Floor Is Flava

Cision

Cision

Zobacz oryginalną zawartość, aby pobrać multimedia: https://www.prnewswire.com/news-releases/franks-redhot-launches-new-fortnite-game-the-floor-is-flava-301727654.html

ŹRÓDŁO RedHot FrankaŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63cea0f5723c4c84898cb77c3a6d1fd1&url=https%3A%2F%2Ffinance.yahoo.com%2Fnews%2Ffranks-redhot-launches-fortnite-game-140000907.html&c=298171125040816944&mkt=fr-fr