Fortnite zrzuca tajemnicze współrzędne na Twitterze, gdy fani próbują rozwiązać zagadkę


Fortnite często zajmuje się zaszyfrowanymi wiadomościami. Deweloperzy mogą wysyłać zagadkowe wiadomości, podpowiedzi i złośliwości, zanim cokolwiek potwierdzą wprost. Wiadomości z Fortnite często dostarczają oficjalnego potwierdzenia dużo później.

Jest to ich preferowana metoda komunikacji podczas dużych wydarzeń, a w tym przypadku wydaje się, że wielkim wydarzeniem jest Fortnite WinterFest 2021. Konto Fortnite Australia i Nowa Zelandia opublikowało na Twitterze parę współrzędnych bez wyraźnego powodu, doprowadzając obserwujących i graczy do szaleństwa.


Konto Fortnite ANZ tweetuje tajemnicze koordynaty, gracze badają

Pierwszy tweet pojawił się 22 listopada o godzinie 12:00 czasu NZST z podpisem „Gotowi na wakacje?” Wydaje się to być drażnieniem na nadchodzący sezon świąteczny, gdy Fortnite Winterfest zbliża się do nas.

Jednak ze względu na zbliżający się sezon świąteczny, a rozdział 3 spodziewany jest 5 grudnia, wskazówki mogą być dość jasne. Chociaż współrzędne są całkowicie losowe, może to być cokolwiek.

Gracze natychmiast zaczęli badać i spekulować, do czego mogą służyć współrzędne lub co one oznaczają. Jeden z graczy odkrył, że współrzędne dotyczą ważnych lokalizacji zarówno w Australii, jak i Nowej Zelandii.

Pierwszy zestaw współrzędnych wydaje się być zgodny z gmachem Opery w Australii, a drugi zestaw wydaje się dotyczyć Auckland w Nowej Zelandii. Żadne z tych miejsc nie jest na pierwszy rzut oka znaczące dla Fortnite. Jednak w Fortnite nic nie jest przypadkowe.

Współrzędne mogą dotyczyć Opery w Sydney.  Zdjęcie przez Brittanica
Współrzędne mogą dotyczyć Opery w Sydney. Zdjęcie przez Brittanica

Może to dotyczyć współpracy, chociaż nic nie wskazuje na to, po co to może być. Jeśli współrzędne dotyczą rzeczywistych lokalizacji, tajemnica staje się jeszcze gęstsza. Jeśli nie, to nie wiadomo, co to może być.

Jeśli dotyczy to mapy Fortnite, może to sygnalizować zmianę mapy w tych lokalizacjach.

W tej chwili informacje związane z tym niejasnym ogłoszeniem są bardzo skąpe. Gracze Fortnite będą musieli być na bieżąco, aby dowiedzieć się więcej.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=4456D4365ECB450F9CE7043C716475EA&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Fnews-ready-holiday-fortnite-drops-cryptic-coordinates-twitter-fans-try-solve-mystery&c=14928888570060908904&mkt=fr-fr