Fortnite: Zdobądź przedmiot leczący Pizza Party

Wskazówka Fortnite: Jak zdobyć pudełka z pizzą i odkryć ich możliwości

Pudełka na pizzę w Fortnite

Fortnite to jedna z najpopularniejszych gier wideo na świecie. I chyba nie musimy Ci o tym przypominać. Ciekawa rozgrywka, a także liczne crossovery, które pozwalają na pojawienie się w grze naszych ulubionych bohaterów, to tylko niektóre z powodów jej sukcesu. Wraz z wprowadzeniem nowych postaci z My Hero Academia do Fortnite powraca także znajomy przedmiot: pudełka na pizzę! W tym artykule pokażemy Ci, jak zdobyć ten pyszny przedmiot leczniczy i co może dla Ciebie zrobić.

Zdolności przedmiotu z pizzą w Fortnite

Aktualizacja Fortnite 26.10 przywróciła do gry Pizza Party Boxes. Dla tych, którzy jeszcze nie znają tego przedmiotu, oto kilka ważnych szczegółów:

  • W swoim ekwipunku możesz umieścić tylko jedno pudełko.
  • W każdym pudełku znajduje się 8 kawałków pizzy.
  • Gdy odłożysz pudełko, nie będziesz mógł go odzyskać.
  • Można ułożyć w stos maksymalnie 2 kawałki pizzy.
  • Każdy kawałek „imprezy z pizzą” przywraca zarówno wytrzymałość, jak i tarczę.
  • Każdy kawałek pizzy daje 5 punktów życia i 30 tarczy.
  • Możesz użyć kawałków pizzy, aby osiągnąć maksymalne punkty zdrowia i tarczy.

Wygląda na całkiem fajny przedmiot, prawda? Ale potem, jak zawsze, pojawia się kolejne bardzo ważne pytanie… Jak zdobyć ten przedmiot?

Jak zdobyć przedmiot z pizzą w Fortnite

Przedmiot z pizzą jest częścią zwykłych nagród Fortnite, co oznacza, że ​​można go znaleźć wśród zwykłych łupów na polu i w skrzyniach. Dodatkowo postać niezależna Piper Pace sprzedaje pudełko pizzy za kilka sztabek złota. Znajdziesz go na północ od Slappy Shores.

I gotowe, życzymy dobrego apetytu!

Ten post zawiera linki partnerskie oznaczone znakiem [symbole de shopping]. Dzięki tym linkom możemy otrzymać niewielką prowizję pod pewnymi warunkami. To nigdy nie wpływa na cenę produktów dla Ciebie.

Źródło: Earlygame.com