Fortnite zamyka swoje serwery dla Chin


Wersja strzelanki Battle Royale Fortnite specjalnie wyprodukowane dla Chin ma zostać zamknięte po trzech latach.

Jak donosi Kotaku, użytkownicy spotkali się z oficjalnym ogłoszeniem zamknięcia na stronie gry. Wczoraj wyłączono rejestracje graczy, przez co nowi użytkownicy nie mogli założyć nowego konta. Od poniedziałku 15 listopada serwery zostaną na stałe wyłączone, a chińscy gracze nie będą mogli połączyć się z grą.

ten Fortnite Wiki zauważa, że ​​chińska wersja Fortnite znacznie różnił się od tego, który znamy na Zachodzie. Na przykład przedstawianie czaszek jest nielegalne w kraju, więc wiele kosmetyków, które je przedstawiają, jest mocno zmienionych. Inne stroje nadal są całkowicie usuwane. Gry mają również twardy 20-minutowy limit czasu, a wszyscy pozostali gracze otrzymują zwycięstwo, jeśli samotny zwycięzca nie zostanie osiągnięty w tym czasie.

Oczywiście przyczyny tych zmian można w dużej mierze przypisać wielu rygorystycznym chińskim przepisom dotyczącym gier i Internetu. Nie podano jednak żadnego powodu, dla którego gra została całkowicie zamknięta. Uważa się, że czynnikiem może być poważne represje ze strony chińskiego rządu w ostatnich miesiącach na gry online. W sierpniu ograniczyli gry online dla osób poniżej 18 roku życia do zaledwie trzech godzin tygodniowo. (zgodnie z The Verge)

Fortnite

na iOS, Przełącznik Nintendo, PC, PlayStation 4, Xbox One

Epic Games przedstawia swój kolejny projekt w tym zwiastunie z 2011 roku…

Data wydania:

25 lipca 2017Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=C9F9CFB11CEA4CEFBF1BB68C0A780571&url=https%3A%2F%2Fwww.videogamer.com%2Fnews%2Ffortnite-closing-down-its-servers-for-china%2F&c=17869222191783979035&mkt=fr-fr