Fortnite: zaktualizowano kategorie wiekowe i ograniczenia kosmetyczne

Najnowsza aktualizacja Fortnite wprawia graczy w frustrację

Najnowsza aktualizacja popularnego Fortnite firmy Epic Games właśnie otrzymała aktualizację „klasyfikacji wiekowej”, ale nie została ona dobrze przyjęta przez społeczność. Ta aktualizacja oznacza, że ​​na wyspach będzie teraz wyświetlana ocena wieku i zawartości, aby pomóc opiekunom i graczom „podejmować świadome decyzje dotyczące gier”.

Jak zauważył Eurogamer, spowodowało to frustrację niektórych graczy, ponieważ niektórych popularnych elementów kosmetycznych nie można teraz używać w niektórych częściach gry ze względu na wymagania wiekowe. Niektórzy członkowie społeczności nawet porównali tę aktualizację Fortnite do modelu Roblox.

Kontrowersje wokół wymagań wiekowych aktualizacji Fortnite

Epic Games szybko wydało oświadczenie, w którym wspomina, jak sytuacja poprawi się w nadchodzącym roku:

„Obecnie około 7% strojów w Fortnite można założyć tylko na wyspach z oceną Teen (lub odpowiednikiem regionalnym). W nadchodzącym roku umożliwimy kompatybilność większości tych strojów ze wszystkimi klasami, automatycznie dostosowując ich wygląd w zależności od wyspy, na której chcesz grać. »

Gracze najwyraźniej zareagowali na to, sugerując, że Epic powinien był wdrożyć funkcję „automatycznej regulacji” przed przystąpieniem do aktualizacji klasyfikacji wiekowych.

Reakcja społeczności i wpływ na rozgrywkę

Niedawno w Fortnite rozpoczął się sezon OG i znaczna część dotychczasowych sukcesów gry wynika z treści tworzonych przez społeczność. Jednak zwolnienia nastąpiły także w Epic Games.

Co sądzisz o najnowszej aktualizacji Fortnite? Powiedz nam w komentarzach.

[source fortnite.com, via eurogamer.net]

Źródło: www.nintendolife.com