Fortnite Zadania Geralta z Rivii: Jak zdobyć skórkę Wiedźmina i wszystkie nagrody


Opublikowany: 2023-02-07T14:47:33

Zaktualizowano: 2023-02-07T14:56:20

Skórka Geralta Wiedźmina w końcu pojawiła się w Przepustce Bitewnej Fortnite, ale jeśli chcesz go odblokować, musisz ukończyć serię zadań Geralta z Rivii.

Każda przepustka bitewna Fortnite ma (nie tak) tajną skórkę, którą można odblokować w połowie sezonu. W Rozdziale 4: Sezon 1 ta skórka to ukochany bohater Wiedźmina, Geralt z Rivii.

Po tygodniach oczekiwania gracze Fortnite mogą teraz odblokować skórkę Geralta wraz z pasującymi kosmetykami, takimi jak wiedźmiński kilof ze stali, broń wiedźmińskiego plecaka i emotka Znak Igni.

Niektóre zadania pozostają ukryte, ale na razie oto, jak odblokować skórkę Geralta z Rivii w Fortnite i szczegóły wszystkich obecnie oferowanych nagród Wiedźmina.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Zawartość

Epickie gry

Jak odblokować skórkę Geralta z Rivii w Fortnite

Aby odblokować skórkę Geralta w Fortnite, musisz to zrobić posiadać przepustkę bojową bieżącego sezonu i wtedy ukończ pierwszą stronę zadań Geralta z Rivii. W sumie jest pięć zadań i możesz je znaleźć w menu zadań.

Dobrą wiadomością jest to, że nie ma żadnych innych warunków wstępnych do odblokowania tej skórki. Już dziś możesz kupić Przepustkę Bitewną i od razu uzyskać dostęp do tych zadań Geralta z Rivii (a co za tym idzie, wszystkich elementów kosmetycznych Wiedźmina).

Wszystkie zadania i nagrody Geralta z Rivii w Fortnite

Oto wszystkie zadania, które musisz wykonać, oraz nagrody, które odblokowują:

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Istnieje druga strona zadań i nagród Geralta z Rivii, które nie są obecnie dostępne, ale zaktualizujemy ten artykuł, gdy zostaną opublikowane.

Musisz ukończyć wszystkie te zadania i odebrać związane z nimi nagrody, zanim bieżący sezon Fortnite zakończy się w piątek, 10 marca 2023 r.

Kiedy pojawi się druga strona nagród Geralta z Rivii?

Następna strona zadań Geralta z Rivii i związanych z nimi nagród będzie dostępna na Wtorek, 28 lutego 2023 o 6:00 PT / 9:00 ET / 14:00 GMT. To 21 dni po premierze pierwszego zestawu.

Nie wiemy jeszcze, jakie będą te nagrody, ale biorąc pod uwagę poprzednie sekretne skórki, prawdopodobnie otrzymamy szybowiec z motywem Wiedźmina i potencjalnie alternatywny styl stroju dla skórki Geralta z Rivii.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Teraz wiesz, jak zdobyć skórkę Geralta z Rivii Wiedźmina, sprawdź inne przewodniki Fortnite poniżej:

Najlepsze miejsca do lądowania | Wszystkie cotygodniowe wyzwania Fortnite | Jak grać w Fortnite na podzielonym ekranie | Kody do gry Fortnite Gun | Jak szybko awansować w Fortnite | Jak zdobyć V-dolce w Fortnite | Najlepsze kody Fortnite Deathrun dla trybu kreatywnego | Jak wykonać sprint taktyczny w Fortnite | Najrzadsze skórki w Fortnite | Najlepsze skórki Fortnite w historiiŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63e267758c0e4cb2bf9a6b0c9303c7da&url=https%3A%2F%2Fwww.dexerto.com%2Fgaming%2Ffortnite-geralt-of-rivia-quests-rewards-2054417%2F&c=4013752837787960629&mkt=fr-fr