Fortnite YouTuber robi figle widzom Tiktoka i Twitcha, podszywając się pod Fe4rless


Fortnite YouTuber SoaR Milo dokonał niemożliwego, sprawiając, że społeczność uwierzyła, że ​​Fe4rless powraca. Były twórca treści i Fortnite YouTuber Fe4rless nie przesłał filmu od ponad roku. Obecnie ma 9,49 miliona subskrybentów na YouTube, a jego filmy mają setki milionów wyświetleń.

Jednak największym atutem Fe4rless jest jego tożsamość – społeczność Fortnite nie ma pojęcia, kim on jest. Było wiele prób ujawnienia jego prawdziwej tożsamości, ale Fe4rless zawsze trzymał to w tajemnicy.

Wracają kozy? twitter.com/Fe4rLol/status…

SoaR Milo wykorzystał tę tajemnicę, by zrobić psikusa ponad milionowi ludzi, myśląc, że jest bez Fe4rless i że YouTuber powraca. Jednak to, co wydarzyło się w końcu, było antyklimatyczne i niepotrzebnie surowe, ponieważ fani Fe4rless w społeczności Fortnite okazali się znacznie mniej wyrozumiali.


Od fałszywego konta TikTok po przejęcie transmisji na żywo na Twitchu, SoaR Milo zrobił to wszystko

Aby wykonać największy dowcip, Milo najpierw poprosił Fe4rless o pozwolenie na korzystanie z jego konta Fortnite. Chociaż dostał to ze względną łatwością, kilka następnych kroków naprawdę sprawiło, że żart się powiódł.

Inni YouTuberzy, którzy przyłączyli się do zabawy, pomogli zwiększyć popularność filmu Milo. Film stał się wirusowy z dnia na dzień i zgromadził ponad milion wyświetleń.

Reszta była łatwa, ponieważ Milo podszywał się pod Fe4rless i prowadził transmisję na Twitchu, jednocześnie będąc na żywo w TikTok. Był na tyle strategiczny, że nie pokazywał twarzy w żadnym ze strumieni.

Wraz ze wzrostem oglądalności coraz więcej osób chciało odsłonić twarz. Fani Fe4rless byli zachwyceni, że ich ulubiony YouTuber powraca.

właśnie opublikowałem nowy film na YouTube! Naprawdę spodobałby mi się komentarz, ponieważ jest to coś, co @kaszka i naprawdę ciężko pracowałem! nadal nie mogę uwierzyć, że tiktok zrobił to dobre LOL https://t.co/T1wXUxrOZa

Wszystko było zabawne, dopóki publiczność nie zorientowała się, że to nie Fe4rless, a ktoś inny. Spowodowało to, że Milo był narażony na groźby śmierci i inne tego typu komentarze. Nienawiść w Internecie, która została wyrzucona na Milo, również dowiodła, że ​​żart był udany.

W każdym razie inni twórcy treści mogą chcieć dwa razy się zastanowić, zanim spróbują zrobić kawał innym lojalnym fanom, gdy poczują się zachęceni sukcesem Milo.


Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=35491E24BE9649C1AB3EE0C889532D2F&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Fnews-fortnite-youtuber-pranks-tiktok-twitch-viewers-fe4rless-impersonation&c=17679539888240301669&mkt=fr-fr