Fortnite XP: Wskazówki dotyczące szybszego zdobywania poziomów w grze

Dowiedz się więcej o Fortnite XP – szeroko omawianym temacie na początku każdego sezonu gier. Od premiery Sezonu 3 24 maja tysiące graczy dyskutuje na ten temat. Epic Games wprowadziło w tym sezonie zmiany w wartościach XP, przyspieszając proces zdobywania poziomów w niektórych segmentach i spowalniając go w innych. Oczywiście niektórzy gracze nie są zbyt zadowoleni z tych zmian.

XP Fortnite: niedawno wdrożone ulepszenie

Niedawne wzmocnienie znacznie przyspieszyło zdobywanie poziomów, a w naszym artykule dowiesz się wszystkiego, co musisz o tym wiedzieć. Jeśli potrzebujesz szybkich poziomów do swojej przepustki bojowej, podzielimy się wskazówkami, których możesz użyć, aby odblokować wszystkie obecne nagrody Fortnite.

Dzięki niedawnemu wzmocnieniu XP zdobywanie kolejnych poziomów w Fortnite jest teraz znacznie szybsze.

Szczegóły zmiany XP

Firma Epic Games zwiększyła liczbę PD w Fortnite Battle Royale za zadania, dzięki czemu zdobywanie poziomów w tym trybie jest szybsze. Ta zmiana weszła w życie wraz z wydaniem Rozdziału 5 Sezonu 3, ale wydaje się, że to wzmocnienie nie wystarczyło. W rezultacie zespół programistów wdrożył kolejny, przyspieszając proces zdobywania poziomów w kilku innych trybach gry.

Jeśli lubisz grać w LEGO Fortnite, prawdopodobnie zauważyłeś, że dziennie możesz zdobywać około pięciu poziomów. Przed ostatnim wzmocnieniem osiągnięcie tych poziomów w tym trybie zajmowało około trzech i pół godziny. Jednak wraz z najnowszą aktualizacją Fortnite ilość wymagana do zdobycia maksymalnego dziennego doświadczenia została zmniejszona do trzech godzin. Dzięki temu zdobywanie kolejnych poziomów w trybie LEGO jest ~15% szybsze.

https://www.youtube.com/watch?v=videoID

Fani muzyki z radością usłyszą o ostatniej zmianie! Przed wzmocnieniem na Festiwalu Fortnite można było zdobyć 420 000 PD, co odpowiada nieco ponad pięciu poziomom Karnetu Bitewnego. Jednak wraz z nową aktualizacją liczba ta została zwiększona do 546 000 XP. Dzięki temu możesz teraz zdobyć prawie siedem poziomów Fortnite Battle Pass dziennie.

Ponieważ jesteśmy jeszcze na początku sezonu 3, firma Epic może wkrótce wprowadzić więcej zmian. W międzyczasie spróbuj spędzić kilka godzin dziennie w LEGO Fortnite, aby zdobyć mnóstwo XP. Jeśli nie możesz grać, po prostu użyj kodu AFK, aby każdego dnia maksymalnie zwiększyć swoje poziomy. Dodatkowo możesz również sprawdzić naszą listę najlepszych kart XP w Fortnite. Korzystając z nich, możesz zdobyć ponad pięć poziomów dziennie, co w zupełności wystarczy, aby ukończyć Przepustkę Bitewną.

Źródło: www.bing.com