Fortnite x Stranger Things: Jedenaście skórek, cena i szczegóły

Fortnite świętuje Dzień Stranger Things wypuszczając do zdobycia zupełnie nowy pakiet dla graczy. Jedenastka w końcu debiutuje w słynnym Battle Royale, ale musisz działać szybko, bo nie będzie ona dostępna zbyt długo. Dołączając do innych skórek, takich jak Hopper i Demogorgon, Eleven jest częścią nowego zestawu Stranger Things, który został wprowadzony podczas rozdziału OG w Fortnite. Dzięki szerokiemu wyborowi różnorodnych strojów i przedmiotów ta limitowana skórka będzie dostępna w sprzedaży tylko przez krótki czas.

Witamy Eleven w świecie Fortnite

Chociaż nie było go w przewodniku podglądu Stranger Things Day serwisu Netflix, pakiet Eleven Fortnite wyciekł wcześniej. Oficjalnie ogłoszona skórka Fortnite Eleven jest dostępna do kupienia w sklepie, ale przez bardzo ograniczony czas, ponieważ wkrótce zniknie.

Pakiet Jedenastu Stranger Things

Pakiet Stranger Things Eleven można kupić za 2500 V-dolców, a oficjalne konto społecznościowe Fortnite ogłosiło, że będzie dostępny w sklepie tylko przez 24 godziny od 6 listopada. Pakiet Jedenaście zawiera:

  • Jedenaście skórek z trzema różnymi stylami ubioru (1500 V-dolców) – Eleven, Hawkins Lab i Hawkins Lab (Czas)
  • Epicki plecak – ekstrawagancja waflowa (400 V-dolców) – rzadkie plecaki w dwóch różnych stylach – diorama kabiny Hoopera i do góry nogami
  • Kilof Niepospolity (500 V-dolców) – Nietoperz Steve’a
  • Kilof Niepospolity (500 V-dolców) – Włócznia Eddiego
  • Niezwykła emotka (200 V-dolców) – Śniadanie mocy telekinetycznej

Oprócz Waffle Extravaganza, pozostałe elementy Pakietu Jedenastu można kupić osobno, jeśli nie chcesz otrzymać pełnego zestawu. Ceny są również podane powyżej. Hopper i Demogorgon pojawili się także w rotacji sklepu z przedmiotami w Stranger Things, przy czym Hopper wyceniono na 1500 V-dolców, a Demogorgon na 1200 V-dolców.

Źródło: www.gamepur.com