Fortnite X Star Wars 2023 – nowe skórki, przedmioty i mapy!

To wszystko, co wiemy o crossoverze Fortnite X Star Wars 2023!

Fortnite Rozdział 4 Sezon 2 wkrótce otrzyma kolejny crossover. Jak stało się zwyczajem w ostatnich latach, Fortnite X Star Wars 2023 powraca w maju! Tym razem pojawi się więcej treści niż kiedykolwiek. Mamy nowe mity, nowe skórki i dużo więcej zawartości w grze dla najnowszego crossovera Gwiezdnych Wojen. Dzięki wybitnemu przeciekowi mamy świetny wgląd w to, co nadchodzi w tym roku.

Fortnite X Gwiezdne wojny 2023

Fortnite x Star Wars w przeszłości obejmowało znaczną część serii. Mamy skórki i przedmioty z całej oryginalnej trylogii, a najnowszy pakiet głównych bohaterów nie pozostawia wiele do omówienia. Vader był w niedawnej Przepustce Bitewnej i na mapie. Wcześniej widzieliśmy zawartość Star Wars obejmującą kontynuację trylogii wraz z ich oryginalnym wydaniem. Nawet Mando i Baby Yoda są w grze. Więc co tak naprawdę pozostało, co jest wystarczająco duże na crossover Fortnite X Star Wars?

Skórki w Fortnite X Star Wars 2023

Tytułową nową skórką wydaje się być Anakin Skywalker, przypominający to, jak pojawił się w odcinku 3. Epic pokazał już ekran ładowania, który pojawia się wraz ze skórką. Zawiera Anakina Skywalkera, a nad nim statki kosmiczne z czasów Wojen Klonów. Ta skórka prawdopodobnie będzie w sklepie z przedmiotami. Widzieliśmy już całą przepustkę bojową, więc prawdopodobnie nie możemy oczekiwać, że zostanie tam dodana. Ponieważ mieliśmy już odpowiedniego Vadera w Przepustce Bitewnej, sensowne jest, aby Epic sprzedawał ten. Inne skórki, które pojawią się w crossoverze, nie są jeszcze znane. Mogliśmy zobaczyć kolejną wersję Obi-Wana Kenobiego lub jeszcze bardziej niszowe postacie z spin-offowych mediów osadzonych w tym okresie.

Przedmioty w grze Fortnite X Star Wars 2023

Każdego maja widzimy przynajmniej niewielką część powrotu crossovera Frontier X Star Wars w Lightsabers. Te laserowe miecze są na całej mapie około 4 majaTH. W nowym crossoverze prawdopodobnie wszystkie z nich powrócą do puli łupów. Miecze świetlne to przedmiot do walki w zwarciu, którego możesz użyć do wymachiwania mieczem w przeciwnikach. Nie są tak OP jak miecz Infinity Blade. Ponieważ mamy już ostrze kinetyczne Fortnite w tym sezonie, w Fortnite X Star Wars będziemy mieli mnóstwo walk na miecze. Oprócz tych powracających przedmiotów pojawi się też kilka nowych. W tym sezonie również dostaniemy nowe mity. Pojawią się nowe mity oparte na Mocy. Będą one prawdopodobnie opierać się na przyciąganiu graczy. Chociaż jeszcze przez krótką chwilę nie poznamy dokładnych szczegółów. Zwiększą rozgrywkę Star Wars X Fortnite poza tym, co dostajemy za miecze świetlne.

Zmiany mapy

To wszystko, co już wyciekło podczas wydarzenia crossoverowego Fortnite X Star Wars. Jednak w rzeczywistej aktualizacji możemy uzyskać więcej. Minęło trochę czasu, odkąd mieliśmy crossover POI. Wygląda na to, że listopadowy crossover Doctor Who X Fortnite będzie zawierał jeden. Możemy też dostać jeden od Epic dla tego crossovera! Chociaż nie ma tego w przeciekach, które widzieliśmy do tej pory.

Kiedy nadchodzi Fortnite X Star Wars 2023?

Crossover Fortnite X Star Wars wyciekł wcześnie, ale już wiemy dokładnie, kiedy zobaczymy datę premiery. Ta zawartość zwykle powraca 5 majacz, nieoficjalny dzień Gwiezdnych Wojen dla wielu osób. W tym dniu powinniśmy spodziewać się skórki w sklepie wraz z nowymi Mythics. Nie jest jasne, kiedy aktualizacja trafi, ale zawartość prawdopodobnie pojawi się w najbliższej łatce do tej daty.

Źródło: estnn.com.