Fortnite x Star Wars: epicka współpraca przed 4 maja

Crossover Fortnite x Star Wars wprowadza nowe postacie przed 4 maja

Nowe postacie i przedmioty w crossoverze Fortnite x Star Wars

4 maja, w nieoficjalny dzień Gwiezdnych Wojen, gracze Fortnite zostaną zaproszeni na specjalne wydarzenie crossover, w którym wystąpi sześć nowych postaci, w tym kultowe postacie, takie jak Chewbacca, Luke Skywalker i Lando Calrissian. Oprócz skórek postaci wprowadzono także nowe przedmioty poprawiające wrażenia z gry.

Odblokowywanie nowych postaci i przedmiotów

Gracze mogą odblokować Chewbaccę, pokonując Imperialną blokadę drogową i otrzymać jego charakterystyczną broń Wookie Bowcaster. Inne postacie, takie jak Luke Skywalker z motywem Dagobah, Lando Calrissian i stroje AWR Trooper, będą można kupić w sklepie od 3 maja wraz z wydaniem aktualizacji v29.40.

Dodatkowa zawartość w crossoverze Fortnite x Star Wars

Oprócz nowych postaci i przedmiotów, Fortnite x Star Wars zawiera także crossover z LEGO Fortnite, oferujący więcej skórek postaci i przedmiotów do odkrycia. Ukończenie zadań z Gwiezdnych Wojen zapewni graczom nagrody, takie jak miecz świetlny Dartha Vadera i plecak AWR.

Funkcje specjalne, takie jak Festiwal Fortnite z Cantina Mosa Eisleya i siedmiostrunowa gitara Hallikset, można odblokować, wykonując zadania. Co więcej, w sklepie dostępne będą stare skórki Gwiezdnych Wojen przedstawiające postacie z oryginalnej i nowej trylogii.

Fortnite x Star Wars w poprzednich latach

Fortnite ma historię obchodzenia Dnia Gwiezdnych Wojen ekscytującymi crossoverami, w tym mieczami świetlnymi i nowymi skórkami postaci. Zeszłoroczne wydarzenie obejmowało postacie z prequeli z odcinków I do III, co wzbogaciło różnorodną ofertę gry o tematyce kosmicznej.

Dzięki nowemu crossoverowi Fortnite x Star Wars gracze mogą spodziewać się wciągających wrażeń, które łączą w sobie to, co najlepsze z obu światów. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem Gwiezdnych Wojen, czy Fortnite, to wydarzenie z pewnością zapewni każdemu coś miłego.

Źródło: www.techtimes.com