Fortnite x My Hero Academia 2.0: Postacie, wydanie…

Druga współpraca pomiędzy Fortnite i My Hero Academia może wkrótce ujrzeć światło dzienne! Poznaj wszystkie szczegóły tej długo oczekiwanej nowej współpracy.

Todoroki, Mina i Kirishima z My Hero Academia przybywają do Fortnite

Fortnite jest znane ze współpracy z wielkimi nazwiskami przy wprowadzaniu do gry nowych kosmetyków i przedmiotów, ostatnio ze skórką Khaby Lame. Wydarzenia typu crossover często budzą spore emocje, dlatego nie jest zaskakujące, że przeciek wzmiankujący o pojawieniu się słynnej postaci w Fortnite budzi zainteresowanie wśród graczy.

Tym razem krążą pogłoski o potencjalnej współpracy z powszechnie znaną marką: My Hero Academia. Według ujawnionych informacji Fortnite przygotowuje się do ponownej współpracy z franczyzą.

Pierwsza współpraca pomiędzy Fortnite i My Hero Academia, która miała miejsce podczas pierwszego sezonu Rozdziału 4, zakończyła się sukcesem. Wygląda na to, że planowana jest druga współpraca, tym razem z postaciami Shoto Todoroki, Mina Ashido i Eijiro Kirishima.

Plotki te zostały pierwotnie ujawnione na Twitterze przez użytkownika LeafsMatrix, który jest znany ze swoich dokładnych przecieków. Informator ten ujawnił wcześniej informacje na temat skórek Khaby Lame i Ahsoka, które zostały wydane podczas 4. sezonu Rozdziału 4.

Jeśli pogłoski się potwierdzą, gracze prawdopodobnie będą mogli cieszyć się pakietem zawierającym nowe skórki oraz powiązane elementy kosmetyczne, takie jak plecaki i emotki.

Na razie nie było oficjalnego potwierdzenia dotyczącego drugiej współpracy Fortnite x My Hero Academia. Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie od Epic Games.

Jeśli dojdzie do tej drugiej współpracy, w nadchodzących tygodniach możemy spodziewać się oficjalnego oświadczenia zespołu Fortnite. W międzyczasie będziemy na bieżąco śledzić wszelkie aktualizacje i nowości związane z tą współpracą.

Spojrzenie wstecz na poprzednią współpracę Fortnite x My Hero Academia

Podczas swojej poprzedniej współpracy Fortnite przedstawił postacie z My Hero Academia, takie jak Izuku Midoriya, Ochako Uraraka, Katsuki Bakugo i All Might. Ten ekscytujący crossover wywołał wiele emocji wśród fanów Fortnite i My Hero Academia. Druga współpraca pomiędzy tymi dwiema franczyzami z pewnością wywołałaby nową falę emocji.

Dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją kolekcję kosmetyków Fortnite, istnieje możliwość zdobycia zestawu Anime Legends, w tym strojów, plecaków, kilofów i wielu innych.

Uwaga: ten artykuł zawiera linki partnerskie oznaczone [symbole d’achat]. Dzięki tym linkom możemy otrzymać niewielką prowizję pod pewnymi warunkami. Nie ma to wpływu na cenę produktów dla Ciebie.

Źródło: www.bing.com