Fortnite x Jordans Collab: data premiery i cała lista zawartości


Fortnite nie jest obce przejście z markami odzieżowymi, w tym Air Jordan. Niesamowicie popularny tytuł battle royale Epic Games po raz kolejny wydaje się współpracować z marką stylu ulicznego stworzoną przez Michaela Jordana i wyprodukowaną przez Nike. Przecieki sugerują, że najnowszy crossover Fortnite x Jordans wprowadzi nowe elementy kosmetyczne, kreatywną mapę „Strefa Jumpmana” i kilka darmowych nagród.

Szczegóły współpracy Fortnite i Jordan

Według najnowszych przecieków od wiarygodnego eksploratora danych iFireMonkey, kolaboracja Fortnite x Jordan pojawi się jeszcze w tym tygodniu i będzie świętować powrót butów Air Jordan 11 „Cool Grey”.

Kiedy jest data premiery crossovera Fortnite x Jordan?

Nowa data premiery zawartości współpracy Fortnite i Jordan to 1 grudnia 2021 r.

To jutro, w momencie pisania tego tekstu, więc przygotuj trochę V-dolców, aby dokonać zakupu w sklepie z przedmiotami w grze. Ponieważ współpraca nie została jeszcze oficjalnie ujawniona, nie ma obecnie żadnych informacji o cenach.

Cała lista kolaboracji Fortnite x Jordan (2021)

Oto wszystko, co nowe w najnowszym crossoverze między Fortnite i Air Jordan:

 • Kosmetyki:
  • Strój Hangtime — warianty skórki Rozgrywającego i MVP.
  • Swish Outfit — warianty skórki Crossover i Downtown.
  • Plecak Air Jordan II „Cool Grey”.
  • Emotka wsadu.
 • Mapa kreatywna Jumpman Zone:
  • Szukaj artefaktów Air Jordan 11 „Cool Grey”.
  • Pokonaj wyzwania Trickshot, aby otrzymać darmowe nagrody.

Na początku tego roku Fortnite nawiązał współpracę z markową marką odzieżową Balenciaga. Z crossovera Fortnite x Balenciaga powstałaby prawdziwa (i bardzo droga) linia ubrań, więc kto wie, dokąd może pójść ta współpraca z Air Jordan. Bądź na bieżąco z GameRevolution, aby uzyskać wszelkie potencjalne aktualizacje.

Aby dowiedzieć się więcej o Fortnite, zapoznaj się z kolaboracją Spider-Man: No Way Home i wszystkimi najnowszymi przeciekami z rozdziału 3.

Z innych wiadomości, Sea of ​​​​Thieves wkrótce dostanie plagi szczurów (ale tylko wtedy, gdy gracze na to pozwolą).

Source : https://www.gamerevolution.com/guides/698578-fortnite-x-jordans-collab-release-date-cosmetics-jumpman-zone-creative-map-rewards