Fortnite x Balenciaga: wyciekły wszystkie szczegóły nowego wydarzenia


Szperanie w archiwach Fortnite Battle Royale, znaleźliśmy pliki wskazujące na współpracę między tytułem Epic Games a Marka odzieżowa Balenciaga. W tej wiadomości powiemy Ci wszystko, o czym wiemy Fortnite x Balenciaga, a wydarzenie z Sezon 8 z Karnet bojowy z Fortnite Rozdział 2:

Fortnite x Balenciaga: wszystkie szczegóły

O godzinie 14:00 CEST w poniedziałek 20 września 2021 r. odszyfrowano plik pakchunk1014-WindowsClient.utoc, który zawiera nowe skórki Balenciagi i przedmioty kosmetyczne w Fortnite, jak również nowe misje.

Nie ma wątpliwości, że chodzi o tę markę modową beton, ponieważ np. Imię Balenciagi jest wyraźnie widoczne na stylach skórek Perrete Callejero. Wszystkie te przedmioty dotrą do sklepu kiedy to nowe wydarzenie Fortnite zostanie aktywowane, którego data i godzina nie zostały jeszcze ustalone w czasie, gdy pisaliśmy tę wiadomość.

Poza tym, Będzie też kilka misji, które pozwolą nam zdobyć dwa darmowe graffiti. Te misje są następujące:

  • Wykonaj gest przed graffiti Street Dog w Ciudad Comercio, Burning Sands lub Angry Hoards (0/1) – Nagroda: Fashion Dog Graffiti
  • Kup buty Triple S w Dziwnych Czasach (0/40) – Nagroda: Knight Aspect Graffiti

Jak widać, chodzi o kilka dość prostych misji, o których napiszemy poradniki, gdy tylko będą aktywne w grze. To prawda, że darmowe nagrody to nic wielkiego (tylko dwa spraye), ale upieramy się, że nadal jest zadowolony, że gra daje nam do wykonania określonych zadań w jej ramach.

W każdym razie rozszerzymy te informacje, gdy tylko dowiemy się więcej, na przykład gdy pojawi się oficjalna zapowiedź Epic Games.

Źródła: Fortnite Battle Royale, opracowanie własne

.

Źródło artykułu

Zastrzeżenie: ten artykuł jest generowany z kanału i nie jest edytowany przez nasz zespół.Source : https://marketresearchtelecast.com/fortnite-x-balenciaga-all-the-details-of-the-new-event-leaked/160167/