Fortnite: Wymagany poziom wymagany do zdobycia V-dolców zmniejszono ze 141 do 122

Fortnite dostosowuje poziom niezbędny do zdobycia wszystkich V-dolców Przepustki bitewnej sezonu 3 rozdziału 5

W każdym sezonie Fortnite rozdaje 1500 V-dolców w ramach przepustki bojowej, która początkowo kosztuje 950. Właśnie ten zwrot z inwestycji przyciąga większość graczy, gdyby nie mnogość skórek i zawartości kosmetycznej.

Jednak Fortnite zwiększył minimalny poziom wymagany do zdobycia wszystkich nagród w rozdziałach. Gracze mogli odblokować wszystkie V-dolce na pierwszych 100 poziomach w poprzednich sezonach. Ostatnio jednak Fortnite zwiększył minimalny poziom wymagany do odblokowania wszystkich V-dolców do 141.

Pomimo niedawnej redukcji do 122 w Sezonie 3 Rozdziału 5, społeczność zdecydowanie zaleca powrót do pierwotnych 100 poziomów, mający na celu ograniczenie nadmiernego grindowania.

„Epic osłabił solidną liczbę PD w zeszłym sezonie, a ludzie chwalą ją za cofnięcie jej o 19 poziomów, lol. Nadal nie jest tak źle, jak w przypadku niektórych innych gier, ale jest to tendencja, która stale się pogłębia” – powiedział jeden z użytkowników Reddita na temat zmiany.

Jeden z komentatorów zasugerował, że Fortnite powinien przywrócić nagrody do pierwotnych 100 poziomów, ponieważ jest bardziej prawdopodobne, że wydadzą pieniądze na Przepustkę Bitewną ze zwykłej nudy, zamiast konieczności grania w grę, aby odblokować poziomy.

Wątek rozwiązał te problemy z XP i pozornie niekończącą się harówką. V-dolce nie tylko zostały przesunięte w głąb Przepustki Bitewnej, ale także style, które można było odblokować, zostały przesunięte.

„Pamiętam też, jak alternatywne kolory zestawu przedmiotów zostały odblokowane jednocześnie, a nie rozproszone po 1–140” – powiedział inny użytkownik.

Podczas gdy niektórzy członkowie społeczności Fortnite uważają, że należy wprowadzić drastyczne zmiany w nagrodach w grze Battle Pass, inni członkowie chętnie podejmą wyzwanie i osiągną niewyobrażalne poziomy.

Źródło: www.dexerto.com