„Fortnite” wydaje niesamowite skórki „Resident Evil” Jill Valentine i Chris Redfield


Możemy debatować, czy nadchodzący metawers zakończy społeczeństwo, jakie znamy, ale przynajmniej teraz możemy przebierać się za fajne postacie Resident Evil, gdy to się dzieje.

Fortnite właśnie wydało parę skórek wzmacniających kolekcję crossoverów Capcom. Jill Valentine i Chris Redfield z Resident Evil dołączają do Ryu, Chun-Li, Cammy i Guile ze Street Fighter jako nowe grywalne skórki, a każda z nich ma dwie wersje.

Jill Valentine ma swój wygląd z Resident Evil 1 i Resident Evil 3. Chris Redfield ma swój wygląd z Resident Evil 5 i Resident Evil 8. Wszystkie warianty wyglądają świetnie i fanom trudno będzie się im oprzeć.

Być może najbardziej zaskakujące w tej współpracy jest to, że nie wyciekła ona wcześniej. Nie przez zwykłe źródła dataminingu, a nawet nie słyszałem przez moje kanały zwrotne, że to nadchodzi, co jest dość niezwykłe. Wydaje się, że jest to coś, co zaskoczyło wszystkich, nawet przeciekających, i zastanawiam się, jak udało się to Fortnite. Nie zdradzili tego również w grze, a dane sklepu STARS pojawiły się dopiero na kilka godzin przed wydaniem skórek.

Fortnite wypuściło również zwiastun, aby uczcić pojawienie się skórek, które możecie zobaczyć poniżej:

Ich wygląd jest zgodny z wydarzeniem Fortnitemares, które odbywa się teraz z okazji Halloween, w którym gracze zabijają potwory-kostki. Wraz z tym motywem zombie, nie tak dawno temu pojawił się Rick Grimes z The Walking Dead.

Jill Valentine i Chris Redfield są teraz dwoma najnowszymi dodatkami do mojej listy licencjonowanych postaci IP Fortnite, które pojawiły się w grze, ponieważ Fortnite może pochwalić się największą kolekcją adresów IP naprawdę… wszędzie. Inne postacie z gier wideo, które zdobyliśmy w ciągu ostatnich kilku lat to:

  • Mistrz Główny
  • Kratos
  • Ryu
  • Chun Li
  • Lara Croft
  • Aloj
  • Borderlands Psycho (z Claptrapem)
  • Cammy
  • Podstęp

To krótsza lista niż, powiedzmy, superbohaterowie Marvela czy DC, których zebrali, ale jest coraz dłuższa. Najwyraźniej Capcom jest na pokładzie z częstymi współpracami, ponieważ teraz sami stanowią połowę listy. Łatwo więc sobie wyobrazić, że w przyszłości moglibyśmy dostać, powiedzmy, skórki Devil May Cry lub Monster Hunter Fortnite, które bez wątpienia byłyby bestsellerami. Lub więcej postaci Resident Evil, ponieważ może pojawić się znacznie więcej członków obsady. Osobiście kibicuję Nemesis i Lady Dimitrescu. Jednak duże hitboksy.

Chodź za mną na Twitterze, Youtube, Facebook oraz Instagram. Zapisz się do mojego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu podsumowującego zawartość, Bóg toczy.

Odbierz moje powieści science fiction Seria Herokiller i jej audiobook, oraz Trylogia Zrodzonych na Ziemi, również na audiobook.

Source : https://www.forbes.com/sites/paultassi/2021/10/24/fortnite-releases-awesome-resident-evil-jill-valentine-and-chris-redfield-skins/