Fortnite: wyciekła informacja o współpracy z Żółwiami Ninja, możliwa premiera w sezonie 4

Współpraca między Fortnite a Żółwiami Ninja może nastąpić już wkrótce. Wyciekły już popularne postacie z komiksów, ale Epic Games jeszcze ich nie wypuściło. Co zaskakujące, informacje o współpracy wyciekły przed wydaniem Rozdziału 4, ale od tego czasu do Fortnite nie dodano żadnych postaci TMNT.

Współpraca wyciekła w grudniu 2022 r

Jeszcze przed wydaniem Rozdziału 4 przeciek pokazał listę wielu nadchodzących kolaboracji w grze wideo. AstroxBR, użytkownik Twittera, który to ujawnił, miał rację co do większości kolaboracji. Jednak trzy z nich nie zostały jeszcze opublikowane.

Osoba, która wyciekła z Fortnite, ujawniła liczne kolaboracje, od Doom Slayera po Mr. Beast. Wszystkie te kolaboracje zostały wydane z wyjątkiem Lady Gagi, Ninja Turtles i Juice WRLD. Ponieważ wielu graczy uwielbia Żółwie Ninja, wspólną premierę mogliśmy spodziewać się w sezonie 4.

Przeciek ukazał się zaledwie dzień przed publikacją Rozdziału 4 i jest w większości dokładny. Leaker wyjaśnił, że te kolaboracje zostaną opublikowane w czwartym rozdziale, więc pozostałe trzy kolaboracje również mogą zostać wkrótce opublikowane.

Ogromny potencjał tej współpracy

Współpraca Fortnite z Żółwiami Ninja ma ogromny potencjał. Oprócz wypuszczenia czterech skórek, Epic Games może dodać wiele innych elementów kosmetycznych, a nawet zaproponować pewne zmiany w rozgrywce i mapach w ramach współpracy.

Zakończenie czwartego sezonu zaplanowano na początek listopada. Spodziewamy się, że w trakcie sezonu ukaże się jeszcze kilka kolaboracji, więc współpraca z TMNT zdecydowanie nie jest wykluczona. Mamy jednak nadzieję, że Epic nie anulował ani nie przesunął gry na następny rozdział Fortnite.

Źródło: www.bing.com