Fortnite: wszystko nowe w Fortnite: Koszmarów Czar 2022


Fortnite w końcu obejmuje upiorny sezon wraz z powrotem Fortnite: Koszmarów Czar. To nowe wydarzenie przynosi całą masę nowej zawartości, z której mogą korzystać wszyscy gracze. Od zupełnie nowych zmian map i dzikiej przyrody zombie po powrót wyrzutni dyni – oto wszystko, co nowe w Fortnite: Koszmarów Czar 2022.

Zmiany na mapie

Nowa aktualizacja Fortnite: Koszmarów Czar przyniosła wiele nowych zmian Fortnite wyspa. Nie tylko mapa została zmieniona na Halloween, ale niektóre z istniejących lokalizacji zostały zmienione przez Chrome, na przykład Sleepy Sound, który jest teraz Shiny Sound. Inne lokalizacje również doświadczyły bardziej drastycznych zmian, takich jak Drzewo Rzeczywistości, w którym teraz znajduje się impreza pełna tańczących nieumarłych.

Dodano nowe lokacje do Fortnite dla Fortnite: Koszmarów Czar

Dodano nowe lokacje do Fortnite dla Fortnite: Koszmarów Czar

Gracze mogą również udać się do Willows Haunt, dość odosobnionej chaty położonej daleko na zachód od wyspy. Ta lokalizacja może nie wyglądać zbyt różnie, ale jeśli gracze się tu udają, mogą znaleźć wrogich NPC zombie do walki i potencjalnie zdobyć przyzwoite łupy. Chociaż te zombie są dostępne wyłącznie w tym obszarze, kurczaki zombie również wędrują po tym obszarze Fortnite wyspa, która chce zatopić dzioby w każdym graczu, który zbliży się do nich zbyt blisko.

Przedmioty bez sklepienia

Wyrzutnia dyń powraca, co oznacza, że ​​gracze mogą teraz strzelać w przeciwników dyniami z napędem rakietowym w tej Halloweenowej grze RPG. Ta broń jest ulubieńcem fanów wśród społeczności i została wprowadzona w rozdziale 1, aby uczcić Halloween. Cukierki również powróciły w postaci różnych przedmiotów jednorazowych, które przywracają tarczę i zdrowie gracza, a jednocześnie zapewniają szereg różnych efektów.

Wyrzutnia dyni i cukierki powróciły do ​​Fortnite

Wyrzutnia dyni i cukierki powróciły do ​​Fortnite

Nowe przedmioty mityczne

Do gry wprowadzono dwa nowe mityczne przedmioty, z których pierwszym są Howler Claws. Gracze mogą zdobyć Howler Claws, udając się do różnych Ołtarzy Przemiany – znajdujących się w Drzewie Rzeczywistości i innych kluczowych lokalizacjach – i wykonując rytualną emotkę. Wyposażenie tego przedmiotu zapewni graczom psie umiejętności:

 • Zdolność Wolfscent: Oferuje graczom możliwość śledzenia wizji, która ujawnia graczy znajdujących się w pobliżu gracza (gracze znajdujący się w pobliżu usłyszą bicie serca, które ostrzeże ich o graczach z aktywną umiejętnością)
 • Umiejętność cięcia: Atak wręcz składający się z czterech kombinacji, który zadaje niszczycielskie obrażenia
 • Umiejętność Powietrznego Cięcia: Atak wykonany poprzez podwójny skok, który zadaje obrażenia po wylądowaniu
Howler Claws może ujawnić użytkownikowi pobliskich graczy

Howler Claws może ujawnić użytkownikowi pobliskich graczy

Drugim mitycznym przedmiotem jest Inkquistor’s Suppressed SMG, który można zdobyć po pokonaniu bossa Inkquistor NPC w Grim Gables. Wśród upuszczania tego nowego mitycznego pistoletu maszynowego po wyeliminowaniu, Inkquistor będzie również upuszczał Slurp Splashes i Wyrzutnię Dyni. Bądź ostrożny, ponieważ wrodzy gracze mogą tylko czaić się, aby sabotować twoją próbę zdobycia tych przedmiotów.

Zero Build Horde Rush

Horde Rush powraca, tylko tym razem gracze nie mogą budować, aby uniknąć gniewu Cube Monsters. W grze Zero Build Horde Rush gracze będą musieli walczyć z falami wrogów, aby zdobywać punkty, aby konkurować z innymi graczami. Ten tryb gry PvE obejmuje etapy, w których gracze przechodzą do innych obszarów mapy podczas walki z wrogami, a kończy się walką z bossem na dużą skalę.

Zero Build Horde Rush to tryb LTM dodany do Fortnite

Zero Build Horde Rush to tryb LTM dodany do Fortnite

Zaktualizowane lokalizacje skarbców

Niektóre lokalizacje Krypty zostały ponownie zmienione wraz z wydaniem Fortnite: Koszmarów Czar. Oto zaktualizowane lokalizacje Vault:

 • Krypta Driftwood: Driftwood nie znajduje się już w pobliżu Flutter Barn i zamiast tego można go znaleźć na zachód od Greasy Grove
 • No Sweat Insurance Vault: budynek No Sweat Insurance został przeniesiony z Chrome Crossroads do Shiny Sound
 • Flairship: Fairship przeniósł się z Grim Gables i można go teraz znaleźć nad Tilted Towers
Fortnite: Koszmarów Czar zaktualizowało lokalizacje Krypty

Fortnite: Koszmarów Czar zaktualizowano lokalizacje Krypty

Upewnij się, że jesteś na bieżąco z ciągle zmieniającymi się lokalizacjami skarbców dzięki przewodnikowi po lokalizacjach skarbców tutaj w KeenGamer.

Darmowe przedmioty kosmetyczne

Gracze mogą otrzymać trzy nowe nagrody kosmetyczne za wykonanie zadań Fortnite: Koszmarów Czar. Do końca wydarzenia codziennie będą dostępne dwa zadania Fortnite: Koszmarów Czar. Gracze mogą odblokować następujące nagrody:

 • Szybowiec do końca wszystkiego (po wykonaniu 5 zadań)
 • Chrome Cage Back Bling (po wykonaniu 13 zadań)
 • Kilof unmaker (po wykonaniu 25 zadań)
Fortnite: Koszmarów Czar wprowadza do Fortnite nowe darmowe kosmetyki

Fortnite: Koszmarów Czar wprowadza do Fortnite nowe darmowe kosmetyki

Różnorodny

Inne dodatki zawarte w wydarzeniu Fortnite: Koszmarów Czar:

 • Główne poprawki błędów
 • Niestandardowe ustawienie ruchu klawiatury przekątnej
 • Zdejmowanie rękawic chwytakowych
 • Nowe halloweenowe elementy kosmetyczne w sklepie (w tym skórki crossover Rick i Morty oraz Martwe zło)
 • Nowe wyspy kreatywne o tematyce Halloween

Teraz, gdy dowiedziałeś się o wszystkim, co nowego w Fornitemares, wskocz i zmierz się z NPC-emobi i oszalałymi wilkami. Co sądzisz o tegorocznym wydarzeniu Fortnite: Koszmarów Czar? Czy to szczyt upiornego sezonu zeszłego roku? Zostaw swoje przemyślenia w komentarzach poniżej.

ŹRÓDŁO: Epickie gryŹródło : https://www.keengamer.com/articles/news/fortnite-everything-new-in-fortnitemares-2022/