Fortnite: wszystkie lokalizacje wyrzutni śnieżek


Wyrzutnia śnieżek została odsłonięta, aby uczcić tegoroczny Winterfest, a gracze są ciekawi, gdzie mogą ją znaleźć.


W ramach Winterfest 2022 gracze Fortnite muszą znaleźć wyrzutnie śnieżek, które zostały odblokowane w najnowszej aktualizacji, aby uczcić to wydarzenie.


WIĘCEJ: Fortnite Rozdział 4 Sezon 1: Wszystkie egzotyczne i mityczne lokalizacje przedmiotówW tym roku Winterfest powraca z hukiem, dając graczom możliwość podwyższenia poziomu przepustki bojowej, zdobycia PD i naprawdę ekscytujących tematycznych nagród po drodze. Chociaż istnieje wiele łatwych wyzwań, jedno z nich wymaga od graczy znalezienia wyrzutni śnieżek, a gracze mają problemy ze znalezieniem ich w grze.

WIDEO DUALSHOCKERA DNIA


Fortnite: wszystkie lokalizacje wyrzutni śnieżek

Oto wszystkie lokalizacje wyrzutni śnieżek w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1.

Lokalizacja

Opis

Skrzynie i rzadkie skrzynie

Podobnie jak inne rzadkie bronie, wyrzutnię śnieżek można znaleźć w skrzyniach i rzadkich skrzyniach. Najlepiej celować w miejsca, w których jest mnóstwo skrzyń i rzadkich skrzyń, takich jak UM. Pamiętaj jednak, że te obszary to zazwyczaj gorące krople, więc może być konieczne zachowanie szczególnej ostrożności podczas polowania na skrzynie.

Łup luzem

Chociaż wyrzutnia śnieżek może pojawiać się również w łupach luzem, prawdopodobieństwo, że tak się stanie, jest dość niewielkie. To powiedziawszy, nadal powinieneś mieć oko podczas przeszukiwania łupów luzem, ponieważ możesz mieć szczęście.

Przedstawia

Prezenty są jednym z głównych aspektów każdego roku Winterfest, a gracze mają szansę znaleźć w nich również wyrzutnie śnieżek. Według graczy prezenty mają zdecydowanie największą szansę na umieszczenie wyrzutni śnieżek, więc zawsze powinieneś jej szukać. Są rozsiane po całej mapie i są częstsze w punktach POI.

Zrzut zaopatrzenia

Wyrzutnie śnieżek również mogą być częścią zrzutów zaopatrzenia, ale biorąc pod uwagę ryzyko związane z wybieraniem zrzutów zaopatrzenia bez żadnej gwarantowanej nagrody, należy raczej unikać tej metody, aby zdobyć wyrzutnię śnieżek

NPC Scrapknight Jules – Błędne podziały

Ostatnim, ale nie mniej ważnym i zdecydowanie najlepszym sposobem na zdobycie wyrzutni śnieżek jest spotkanie z NPC Scrapknight Jules. Sprzedaje wyrzutnię śnieżek za sztabki złota, a jeśli masz ich wystarczająco dużo, możesz po prostu kupić od niej jedną, bez konieczności przeszukiwania całej mapy.

DALEJ: Fortnite: Jak stworzyć i ukryć się w gigantycznej śnieżceŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=639e6d1fbb724dd0b3584a7e51032762&url=https%3A%2F%2Fwww.dualshockers.com%2Ffortnite-all-snowball-launcher-locations%2F&c=2056959768025865622&mkt=fr-fr