Współpraca Fortnite i Revolution Beauty: kosmetyki w grze

Fortnite we współpracy z Revolution Beauty na kosmetyki

Fortnite, popularna gra wideo, ogłosiła swoją pierwszą współpracę kosmetyczną z brytyjską marką makijażu Revolution Beauty. Chociaż nie potwierdzono, czy współpraca rozszerzy się na grę, Revolution Beauty potwierdziło ją na TikTok, stwierdzając: „Czekanie prawie się skończyło”.

Fortnite już wcześniej współpracował z Ralphem Laurenem, Balenciagą, Gwiezdnymi Wojnami, Atakiem na tytanów, PodziwiaćI Dragon Ball Z na kosmetyki w grze. Fortnite słynie również z organizowania koncertów online. Współpracując z The Kid Laroi, zorganizowali koncert na początku tego roku, a także wydanie kosmetyczne.

Współprace między firmami kosmetycznymi i grami wideo są coraz bardziej popularne. Xbox współpracował z OPI, aby wprowadzić na rynek gamę lakierów do paznokci, a Colourpop współpracował z Nintendo Przejście dla zwierząt do tworzenia wielu produktów kosmetycznych.

Produkty w ramach współpracy Fortnite i Revolution Beauty

Według pisarki makijażu, Gemmy, znanej również jako Makeup Muddle, w ramach współpracy powstaną:

  • Paleta do twarzy (róż, bronzer i rozświetlacz)
  • Gąbka do makijażu w kształcie banana
  • Opaska na głowę
  • Trzy błyszczyki do ust
  • Trzy palety cieni do powiek
  • Zestaw trzech blenderów kosmetycznych
  • Zestaw pędzli

Zwiastun współpracy został opublikowany na Instagramie Revolution Beauty, sugerując, że produkty będą dostępne w sklepach Walmart.

„Przygotuj się, aby nadać swojej grze twarz – nasza najnowsza współpraca Revolution x Fortnite wkrótce się pojawi! Na pewno będziesz chciał wywołać emotkę, kiedy się uruchomi! Już wkrótce na naszej stronie internetowej, u naszych partnerów cyfrowych, i będzie dostępny wyłącznie w sklepach @Walmart.”

Zapowiedziane produkty są już na liście oczekujących na wczesny dostęp na stronie internetowej Revolution Beauty.

Źródło: Games mxdwn