Nowa skórka postaci w Fortnite zaprojektowana przez Yoshitaka Amano – przeciek aktualizacji!

Fortnite i Yoshitaka Amano: Przeciek aktualizacji ujawnia nową skórkę postaci

Fortnite, jedna z najbardziej kreatywnych gier, otrzymała kolejny artystyczny strzał w ramię. Według niedawnego wycieku przedmiotów kosmetycznych, popularna strzelanka typu battle royale wkrótce będzie współpracować z legendą Final Fantasy artysta Yoshitaka Amano. Pierwszy zauważony przez Fortnite konto fanów wiadomości iFireMonkey, nadchodząca aktualizacja V24.40 będzie zawierała elementy kosmetyczne zaprojektowane przez Amano. Dalsze badanie wycieku na forum ResetEra wydaje się potwierdzać, że Amano zaprojektował skórkę postaci o nazwie „Crossheart”.

Co to jest Crossheart?

Skórka Amano, Crossheart, przedstawia bladą gotycką damę w czerwonej lateksowej sukience, która wygląda jak skrzyżowanie Scooby Doo! i Duch Czarownicy frontmanka Hex Girls, Cierń I Kill Bill jest Gogo Yubari. Według ResetEra, skórka będzie zawarta w zestawie o nazwie „Serce Amano”, który zawiera szybowiec, narzędzie do zbioru, okład, bling i kolorową grafikę ekranu ładowania Amano przedstawiającą Crossheart i kilka fantastycznych demonów. Nie zostało jeszcze potwierdzone, czy Amano miał coś wspólnego z projektami innych przedmiotów kosmetycznych o tematyce Crossheart.

Kto to jest Yoshitaka Amano?

Yoshitaka Amano jest znanym artystą, który użyczył swojej malarskiej estetyki romantycznej okładce Komiksy detektywistyczne nr 1093 przedstawiający Batmana trzymającego kobietę, którą fani uważają za jego kochankę / okazjonalnego wroga, Talię al Ghul. Zgodnie z tradycją, Amano stworzył również grafikę do nadchodzącej gry dostępnej wyłącznie na PlayStation 5, Final Fantasy XVI.

Co zawiera aktualizacja V24.40?

Według przecieku, aktualizacja V24.40 będzie zawierała elementy kosmetyczne zaprojektowane przez Amano, w tym skórkę postaci Crossheart, która jest częścią zestawu o nazwie „Serce Amano”, zawierającego szybowiec, narzędzie do zbioru, okład, bling i kolorową grafikę ekranu ładowania Amano przedstawiającą Crossheart i kilka fantastycznych demonów.

Jakie są reakcje na przeciek?

Odkąd wyciekł przeciek, gracze Fortnite są podekscytowani możliwością posiadania nowej, artystycznej skórki postaci, zaprojektowanej przez Yoshitaka Amano. Wprowadzenie elementów kosmetycznych zaprojektowanych przez znanego artystę może przyciągnąć nowych graczy do gry i zainteresować tych, którzy już ją lubią.

„To niesamowite, że Fortnite współpracuje z Yoshitaka Amano. Jego styl artystyczny jest jedyny w swoim rodzaju i z niecierpliwością czekam na wprowadzenie Crossheart do gry” – powiedział jeden z graczy.

To ekscytujący czas dla fanów Fortnite i Yoshitaka Amano. Jesteśmy ciekawi, co przyniesie przyszłość dla tej kreatywnej i innowacyjnej gry.

Źródło: Kotaku.