Fortnite: współpraca z The Boys w zasięgu wzroku?

Crossovery z innymi markami są od jakiegoś czasu jednym z głównych czynników atrakcyjnych Fortnite, a gra w dużej mierze zawdzięcza swój ciągły sukces tej współpracy. Te crossovery nie tylko pozwalają tej grze Battle Royale oferować takie rzeczy, jak nowe skórki i kosmetyki, ale Epic Games zwykle wprowadza zupełnie nowe tryby gry i mechaniki związane z franczyzą, z którą gra współpracuje.

Fortnite i jego współpraca z innymi franczyzami: gwarantowany sukces

Na przestrzeni lat Fortnite nawiązało wiele ambitnych projektów współpracy, oferując treści partnerskie z różnymi grami, filmami, programami telewizyjnymi, a nawet artystami muzycznymi. Wydaje się, że skala i częstotliwość tych crossoverów z czasem rośnie, gdyż Fortnite niedawno nawiązał współpracę z serialem telewizyjnym Fallout, a już zaczynają krążyć pogłoski o crossoverze z innym podmiotem Prime Video.

Plotki te sugerują, że następny crossover Fortnite odbędzie się z The Boys, a niektóre możliwe elementy tej potencjalnej współpracy wydają się już pewne.

Współpraca Fortnite i The Boys: obiecująca zawartość w zasięgu wzroku

W ostatnich dniach pojawiają się pogłoski o współpracy Fortnite i The Boys, choć fani czekali na ten crossover już od jakiegoś czasu. Plotki te pojawiają się tuż przed premierą długo oczekiwanego czwartego sezonu The Boys, który ma pojawić się w Prime Video 13 czerwca. Chociaż raporty sugerują, że crossover Fortnite z The Boys może nie nastąpić przez lata, wydaje się, że niektóre elementy potencjalnej zawartości już zbliżają się do fanów.

Lekceważący ton i superbohaterstwo The Boys idealnie pasowałyby do współpracy z Fortnite, oferując możliwość nowych skórek, supermocy i mechaniki rozgrywki.

Ciąg dalszy nastąpi…

Źródło: gamerant.com