Fortnite wprowadza nowy wielopoziomowy kilof dla subskrybentów Crew


Fortnite to jedna z najpopularniejszych gier na żywo, która każdego roku przyciąga miliony graczy do walki na wyspie. Częścią atrakcyjną dla wielu fanów jest częsty napływ nowej zawartości dla graczy Epic Games oraz miesięczna subskrypcja Crew, która zapewnia nową skórkę i darmowe V-dolce. Wygląda na to, że abonenci Crew otrzymają nowy specjalny kilof w zależności od czasu, jaki zasubskrybowali.

Nowy zestaw Photonic Legacy to konfigurowalny kilof, który gracze, którzy są subskrybentami członkostwa w Crew, mogą zacząć odblokowywać po aktualizacji z 15 listopada. Gracze będą mieli czas do 31 maja do godziny 19:00 czasu polskiego na zasubskrybowanie pakietu ekipy i odblokowanie tego kilofa. Kolejne etapy kilofa odblokują się z każdym kolejnym miesiącem subskrypcji programu.

Etapy odblokowania obejmują:

  • Etap pierwszy: Fotoniczny Kilof Striker
  • Etap drugi: Zaawansowany styl alternatywny dla Photonic Striker
  • Etap trzeci: alternatywny styl Cyberlight dla Photonic Striker
  • Etap czwarty: Styl altowy Tuned Dual-wield dla Photonic Striker
  • Etap piąty: Złożony styl altowy dla Photonic Striker
  • Etap szósty: Odblokowanie dodatkowych kolorów Laser Red, Radiant Blue i Magnetic Green dla Photonic Striker

Gracze, którzy nie zasubskrybują pakietu ekipy przed 31 maja, nie będą mogli ponownie odblokować kilofa. Ale ci, którzy kupią go przed tym czasem, mogą nadal odblokowywać etapy kilofa, kontynuując subskrypcję przez kolejne sześć miesięcy.

Wcześniej tego lata pojawiły się plotki, że Epic pracuje nad takim kilofem dla członków ekipy i wygląda na to, że twórcy wprowadzają go przed Rozdziałem czwartym.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63726f48863648a793b7dcb0753da98b&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Ffortnite-is-introducing-a-new-tiered-pickaxe-for-crew-subscribers&c=6870168013904037600&mkt=fr-fr