Fortnite wprowadza „imprezowe światy” dla graczy, aby nawiązali znajomości


Fortnite nie tylko chce, abyś zdominował innych graczy; chce również, abyś się z nimi zaprzyjaźnił. Popularna gra wieloosobowa wyszła i ogłosiła „Party Worlds”, czyli centra społecznościowe, w których gracze Fortnite mogą się spotykać i nawiązywać przyjaźnie. Ponadto, jeśli jesteś zainteresowany tworzeniem własnych, firma również Ci na to pozwoli.

Światy imprez są jak centra Fortnite, ale nie do końca

Głównym założeniem Party Worlds jest to, że gracze będą mogli dołączyć i towarzysko z innymi graczami. W tej chwili Fortnite może być dość społecznościową grą, ale to zajmuje trochę czasu. Są to mapy, które przybierają formę fajnych i zabawnych lokalizacji, w których ludzie mogą spędzać wolny czas. Nie tylko to, ale są też minigry, w które można grać.

Do tej pory Fortnite wprowadził dwa światy imprezowe, a kolejne pojawią się później. Firma nawiązała współpracę z fivewalnut, aby stworzyć Walnut World. To jest duża mapa parku rozrywki. Fortnite nawiązał również współpracę z TreyJTH, aby stworzyć Late-Night Lounge.

Chociaż Party Worlds wydają się podobne do Hubów, te mapy Fortnite odgrywają inną rolę. Chociaż centra to miejsca, w których ludzie mogą się spotykać bez strzelania do siebie, służą jako miejsce do prezentacji nowych treści. Światy imprez są zbudowane wokół socjalizacji.

Ludzie mogą tworzyć własne Światy Imprez

Jeśli jesteś błędnym twórcą map Fortnite, który marzy o stworzeniu mapy, w której ludzie nie zawsze do siebie strzelają, oto Twoja szansa. Fortnite pozwala ludziom budować i przesyłać własne światy imprezowe do użytku.

Firma podała kilka wskazówek, których należy przestrzegać. Fortnite mówi, że Party Worlds nie powinny być „groźne”, więc nie powinny skupiać się na walce lub zadawaniu obrażeń. Światy imprez powinny koncentrować się na wyrażaniu siebie poprzez emotikony, spraye i zmiany strojów. Wreszcie, firma twierdzi, że światy muszą zachęcać do interakcji społecznych.

Wraz z tymi zasadami firma dodała typowe zasady na osobnej stronie. Zasady te obejmują zasady, takie jak zakaz mowy nienawiści, treści o charakterze seksualnym, zastraszania, sprzedaży lub handlu itp. To zdecydowanie powinno zainspirować ludzi do pojawienia się i stworzenia własnych Światów Imprez.

W innych wiadomościach Fortnite: Zdobądź darmowe gadżety Fortnite, jeśli kupisz Xbox Series S

Fortnite to jedna z najpopularniejszych gier wieloosobowych na rynku i możesz dostać darmowe rzeczy do gry, jeśli kupisz Xbox Series S. W tej chwili Microsoft ma pakiet z Series S, w którym możesz uzyskać system dla 299 USD.

Dzięki temu będziesz mógł również zdobyć trochę waluty dla Fortnite i Rocket League. Otrzymasz 1000 V Bucks za Fortnite i 1000 monet za Rocket League. Jeśli chcesz ten pakiet, lepiej działaj szybko.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=DC953A0FE62B4605BDA6680FADB6DA63&url=https%3A%2F%2Fwww.androidheadlines.com%2F2021%2F12%2Ffortnite-introduces-party-worlds-for-players-to-make-friends.html&c=13735717221690964770&mkt=fr-fr