Fortnite właśnie dodał nowy typ szybowca i jest całkiem fajny


Wczorajsza aktualizacja zawartości Fortnite wreszcie dodała postać Cube Queen i wiele powiązanych elementów do mega-popularnej gry wideo na Xbox One, Xbox Series X, Windows i wszystkie inne obsługiwane platformy.

Wśród bardziej godnych uwagi dodanych elementów Cube Queen jest procesja królowej, zupełnie nowy typ szybowca.

Szybowce są używane przez wszystkich graczy, aby spowolnić opadanie swojej postaci po tym, jak wyskoczą z busa bojowego na początku każdego meczu. Przez cały sezon Rozdziału 1 szybowce składały się z, no cóż, rzeczywistych szybowców o różnych wyglądach, od podstawowych zmian koloru (czerwony, różowy lub ze wzorem) do radykalnych zmian (szybowiec, który wygląda jak chińska świątynia lub statek kosmiczny). .

Bez względu na to, jak różnie wyglądały szybowce, wszystkie działały tak samo, a postać gracza wisiała na nich od spodu, gdy się otwierały.

Rozdział 2, aktualna kolekcja sezonów Fortnite, wprowadziła nowy typ szybowca do surfowania, który umożliwiał postaciom surfowanie po obiektach, od meteorów po rzeczywiste deski surfingowe. W Rozdziale 2 dodano również pływający typ szybowca, który zasadniczo pozwala niektórym postaciom unosić się na mapie. Niektóre z tych latających szybowców zawierałyby animacje skrzydeł, podczas gdy inne wykorzystywały magię, zmutowane moce lub zrobotyzowane silniki, ale zasadniczo wszystkie działały tak samo.

Procesja Królowej jest zupełnie inna niż trzy ustalone typy szybowców, ponieważ w rzeczywistości postać schodzi po schodach, które pojawiają się na niebie, zamiast wisieć, surfować lub unosić się w powietrzu.

W tej chwili szybowiec Queen’s Procession działa tylko z nową postacią Cube Queen, ale jest oczywiste, że Epic Games wyda więcej szybowców w tym stylu, tak jak to zrobili z nowszymi surfingowymi i pływającymi.

Co myślisz o tym nowym typie szybowca? Czy chciałbyś zobaczyć więcej takich w Fortnite? Daj nam znać w komentarzach poniżej, a następnie Śledź nas na Twitterze i Facebook, aby uzyskać więcej informacji o grach.

Po więcej Fortnite? Sprawdź nową zawartość Dune w Fortnite.

Fortnite

Deweloper:
Epic Games Inc.

Cena:
Darmowy+

Podziel się tym postem:

Source : https://www.onmsft.com/news/fortnite-just-added-a-new-type-of-glider-and-its-pretty-cool