Fortnite Winterfest 2021 przynosi świąteczne kosmetyki, nowe wyzwania i sierż. Zimowa broń


Gotowy do otwarcia prezentów w Fortnite? Winterfest 2021 już tu jest i przynosi mnóstwo prezentów do odpakowania dla wszystkich graczy. Nie zapomnij podziękować sierż. Winters za jego hojność.

Jak wyszczególniono na oficjalnym blogu Fortnite, sierżant ma do otwarcia kilka prezentów w Przytulnej Loży — dokładnie 14. Możesz otworzyć jedną dziennie, a zawierają one skórki na broń, muzykę, kostiumy i nie tylko. Wpis na blogu ujawnia zawartość dwóch prezentów: świątecznej Krisabelle Isabelle i lodowatej Polar Peely. Isabelle ma też drugi kostium, a strój Blizabelle jest bezpłatny dla wszystkich graczy. Zaloguj się do Fortnite od teraz do 6 stycznia do godziny 11:00 ET, aby go odebrać. Subskrybenci Fortnite Crew otrzymają również lotnię na desce o złotym wyglądzie, gdy się zalogują.

sierż. Winters powraca na mapę na Winterfest 2021, w wyniku czego jego ekwipunek w stylu bałwanka zostaje odsłonięty. Granaty chłodne, wyrzutnie śnieżek, prezenty łupów i strój Podstępnego Bałwana powracają na to wydarzenie. Ukończ cele dla sierżanta, a odblokujesz szybowiec Snowmando Board i Frosty Back Bling. Zagraj w dwie godziny w trybie kreatywnym, aby uzyskać jeszcze więcej smakołyków. Gdy to zrobisz, odblokujesz Ol’ Cracky Emotikon, spray Llamistletoe, sztandar Wesołego marudera i sztandar noworoczny 2022.

Winterfest 2021 już się rozpoczął i potrwa do 9 rano 6 stycznia. Jest coś więcej niż tylko świąteczne gadżety do zgarnięcia. Zaledwie kilka godzin po tym, jak dataminers znaleźli kosmetyki Spider-Man: No Way Home w najnowszej aktualizacji Fortnite, zostały one oficjalnie ogłoszone. Stroje Spideya pojawią się w sklepie dzisiaj, 16 grudnia, o 19:00 ET. Do zgarnięcia są czerwono-czarne stroje Tom Holland Spidey, a także skórka dla MJ-a Zendayi. Stroje Spidey zawierają unikalną emotkę, dzięki której możesz zdjąć i założyć maskę.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=AEAA655724DC40E6B6FE707DC515A386&url=https%3A%2F%2Fwww.gamepur.com%2Fnews%2Ffortnite-winterfest-2021-brings-holiday-cosmetics-new-challenges-and-sgt-winters-weapons&c=8363680988520734970&mkt=fr-fr