Fortnite Winterfest 2021: Kilof Shroom Crescent ujawniony jako 15 prezentUczestnicy Winterfest 2021 wkrótce otrzymają darmowy kilof w grze jako rekompensatę za problemy z logowaniem na początku tego miesiąca.

Fortnite Winterfest 2021 prawie dobiegł końca po dwóch tygodniach wakacyjnej zabawy. Wydarzenie przedstawiało nagrody, zadania i elementy w grze, które gracze mogli doświadczyć.

Chociaż bezpłatne oferty znajdujące się w sierż. Winter’s Cosy Cabin po raz kolejny znalazł się w centrum uwagi. Gracze mieli szansę odblokować czternaście darmowych nagród w grze, a także lotnię w stylu Matrix, kilof łopaty i 2 darmowe skórki.

Ci, którzy grają przez ostatnie dwa tygodnie, mogą zauważyć, że po odblokowaniu wszystkich 14 pozostał jeszcze jeden prezent. Zawiadomienie, którego nie można przegapić, natychmiast wywołało dylemat; jaki jest ostatni prezent pożegnalny od Epic Games?

CDC popiera dopalacze Pfizer dla dzieci w wieku od 12 do 15 lat w okresie fali Omicron

Twórcy ostatecznie ujawnili 15. darmowy program Winterfest, który z pewnością przyciągnie uwagę społeczności.

Eksplorator danych Fortnite, ShiinaBR, powiadomił około 760 tys. obserwujących na Twitterze o decyzji Epic, aby w końcu uruchomić skórkę Madcap, która czekała tak długo.

Ta grzybowa postać była tajemnicą przez wiele sezonów, nawet występując w rozdziale 2 sezonu 8 jako postać niezależna (NPC). Wygląda na to, że pierwszy sezon rozdziału 3 będzie debiutem Madcap.

FORTNITE WINTERFEST

Prezent ma przybyć w ten weekend

Może się wydawać, że nie dotyczy to sprawy Winterfest 2021 w tym czasie, ale tak nie jest. Firma Epic Games ujawniła dziś w grze i na Twitterze, że kilof Crescent Shroom firmy Madcap będzie 15. darmowym gadżetem.

Przedmiot powinien pojawić się w szafkach graczy w ten weekend, o ile grałeś w Fortnite podczas Winterfestu 2021, który zakończy się dzisiaj, czyli 6 stycznia.

Nie jest jeszcze pewne, kiedy Madcap będzie dostępny w ItemShopie, choć postać powinna być dostępna wkrótce. Jeśli nie zdobędziesz darmowego kilofa, będziesz mógł go kupić osobno lub przypuszczalnie jako część zestawu Madcap.

Będziemy Cię informować o wszelkich dalszych szczegółach związanych z tematem, do tego czasu bądź na bieżąco.

Papież Franciszek mówi, że wybieranie zwierząt domowych zamiast dzieci jest samolubne

Źródło : https://leedaily.com/2022/01/07/fortnite-winterfest-2021-shroom-crescent-pickaxe-revealed-as-15th-present/