Fortnite wprowadza tryb rankingowy – fani zachwyceni!

Fortnite ogłasza tryb rankingowy

Firma Epic Games ogłosiła tryb rankingowy w Fortnite, a członkowie społeczności świętowali długo oczekiwany dodatek. Fortnite dołącza do rosnącej listy innych tytułów Battle Royale obejmujących tryb rywalizacji.

W najnowszej aktualizacji sezonowej Apex Legends firma Respawn Entertainment gruntownie przebudowała rozgrywkę rankingową, wprowadzając nowy system punktacji i kluczowe aktualizacje dotyczące dobierania graczy. Activision poszło w ich ślady, dodając własny tryb gry rankingowej, obejmujący kompleksowy system oceny umiejętności, siedem dywizji i nagrody. Valorant poszedł o krok dalej, oferując graczom szansę zdobycia miejsc jako profesjonalni gracze w trybie rywalizacji.

To była tylko kwestia czasu, zanim Fortnite zdecyduje się dołączyć do zabawy. Fortnite ogłasza tryb rankingowy 12 maja, Epickie gry ogłosił: „Nadchodzi nowy sposób na zdobycie Królewskiego Zwycięstwa… Czy awansujesz w rankingach?”

Fortnite od lat wspiera silną społeczność rywalizującą, organizując coroczne turnieje z ogromnymi nagrodami pieniężnymi. Battle Royale gościło również Cash Cups, czyli małe cotygodniowe turnieje, które dają najlepszym graczom możliwość zarobienia pieniędzy i udowodnienia swoich umiejętności przeciwko najlepszym graczom w swoim regionie i na ich platformie. Będzie to jednak pierwszy dedykowany tryb rywalizacji w historii Fortnite, a fani, co zrozumiałe, byli podekscytowani ogłoszeniem.

NICKMERCS odpowiedział: „Każde Battle Royale wdrażające tryby rankingowe to duże W. Naprawdę mam nadzieję, że wszyscy będą nadal pracować nad tym konkurencyjnym środowiskiem i je ulepszać”. Jacek „Odwaga” Dunlop zareagował po prostu, mówiąc: „Tryb rankingowy Fortnite… W końcu”. Jake’a Lucky’ego twierdził: „Fortnite jest naprawdę dobry w przywracaniu uwagi, gdy myślisz, że przeszedłeś dalej”.

Niestety, z tego ogłoszenia niewiele można się dowiedzieć. Film dał fanom jedynie podgląd różnych emblematów rangi. Dostarczymy aktualizację, gdy dowiemy się więcej o trybie rywalizacji, więc upewnij się, że nie przegapisz całej naszej relacji z Fortnite.

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje o e-sporcie, grach i nie tylko.

Źródło : https://www.dexerto.com/fortnite/fortnite-is-finally-adding-a-ranked-mode-and-players-are-thrilled-2143940/.