Fortnite v23.10 Hotfix – Karabin szturmowy Burst bez skarbca, powrót młota uderzeniowego i więcej


Fortnite wydało najnowszą poprawkę dla wersji 23.10, otwierając starego faworyta i usuwając szereg błędów.

Karabin szturmowy Burst Bez skarbca

Karabin szturmowy Burst nieoczekiwanie powrócił na ograniczony czas do Fortnite. Dostępna w Battle Royale, Zero Build i Arena, broń została zaktualizowana od czasu jej ostatniego pojawienia się w puli łupów. Teraz podstawowa wersja jest stosowana do wszystkich rzadkości, co oznacza, że ​​„AUG” pozostaje w sklepieniu. Jest to podobne do tego, w jaki sposób karabin szturmowy „Blizna” jest obecnie stosowany do każdej rzadkości, pozostawiając oryginalną wersję w skarbcu.

Powrót młota uderzeniowego

Po wczorajszym wyłączeniu z powodu błędów powodujących psucie gry, Młot fali uderzeniowej powrócił do wszystkich list odtwarzania, w tym do turniejów. Oczekuje się, że przedmiot pozostanie w aktualnej puli łupów do końca sezonu 1, 11 marca 2023 r.

Bieg przez płotki włączony

Bieganie przez płotki, które zostało wyłączone ponad trzy tygodnie temu, również powróciło po otrzymaniu poprawek błędów w najnowszej łatce. Gracze ponownie mogą przeskakiwać przez niskie ściany i budowle, biegnąc w ich kierunku.

Oczekuje się, że aktualizacja 23.20 Fortnite zostanie wydana w przyszłym tygodniu, 17 stycznia 2023 r. Będziemy Cię informować na bieżąco.


Z innych wiadomości mówi się, że The Kid LAROI będzie gwiazdą kolejnego wydarzenia koncertowego w grze Fortnite. Kliknij tutaj przeczytać więcej.

Śledź nas na Twitterze (@FortniteBR) i Instagram (@FortniteBR), aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, przeciekami i nie tylko.

Źródło : https://fortnitenews.com/fortnite-v23-10-hotfix-burst-assault-rifle-unvaulted-shockwave-hammer-returns-and-more/