Fortnite używa Easy Anticheat do zwalczania oszustów

Walka z oszustwami w grach online może czasami przypominać podbój Zachodu za pomocą hakerów i oszustów. Ale dzięki różnym programom przeciwdziałającym oszustwom w mieście zwykle jest „szeryf”, który dba o porządek. Podobnie jak większość nowoczesnych gier wieloosobowych, Fortnite ma własne oprogramowanie zapobiegające oszustwom. Ponieważ jest tak popularna, nie jest zaskoczeniem, gdy dowiadujemy się, że gracze chcą oszukiwać w Fortnite. Niezależnie od tego, czy chodzi o poprawę ich konkurencyjności, czy po prostu o zakłócanie wrażeń innym graczom w zwykłych grach, oszuści mogą powodować prawdziwe problemy. Tutaj właśnie pojawia się mechanizm przeciwdziałania oszustwom. Nie wszystkie programy zapobiegające oszustwom są sobie równe, dlatego możesz się zastanawiać, jaką decyzję podjął Epic, aby chronić swoją najcenniejszą grę. Cóż, Fortnite jest w dobrych rękach i prawdopodobnie nie jest to jedyna gra, w którą grasz, która wykorzystuje ten system obrony.

Czy Fortnite korzysta z funkcji przeciwdziałających oszustwom? Jest ktoś, kto nad tobą czuwa.

Fortnite używa Easy Anticheat jako swojej głównej obrony przed oszustami. Chociaż w trybie Battle Royale firmy Epic na przestrzeni lat wdrożono różne systemy zapobiegające oszustwom, ten, na którym polegał, to Easy Anticheat i wydaje się być najskuteczniejszym jak dotąd.

Nie jest niespodzianką użycie Easy Anticheat, ponieważ w ciągu ostatnich pięciu lat stał się on popularnym wyborem w grach online. Inne główne tytuły korzystające z tego systemu to Dead by Daylight, Fall Guys, Rust, a nawet Apex Legends. Oczywiście żaden system przeciwdziałający oszustwom nie jest doskonały, więc Fortnite, podobnie jak inne gry, zawsze może mieć problem z oszustwem, ale w idealnym przypadku to oprogramowanie pomoże firmie Epic identyfikować i karać przestępców, gdy tylko się pojawią. Pojawiają się oni w czasie rzeczywistym.

Źródło: www.bing.com