Fortnite uruchamia wersję 23.20, zawierającą Falcon Scout i nowe ulepszenia rzeczywistości


Po krótkim okresie spokoju Epic Games powraca z aktualizacją dla Fortnite. Wersja 23.20, która właśnie wchodzi w życie, zawiera nową zawartość w postaci Falcon Scout oraz pięć nowych ulepszeń rzeczywistości. Oprócz tego w trybie Battle Royale wkrótce odbędzie się również wydarzenie współpracy z australijskim raperem Kidem Laroi.

Najfajniejszą częścią aktualizacji jest z pewnością nowy przedmiot, Falcon Scout, który został nazwany „zdalnie sterowaną maszyną caw”. Jest podobny do dronów UAV widzianych w grach takich jak Call of Duty Mobile. To urządzenie było po raz pierwszy widoczne w zwiastunie premierowym Rozdziału 4: Sezon 1 i ostatecznie będzie można nim grać w wersji 23.20.


Podobnie jak rakieta kierowana z pierwszego rozdziału, Falcon Scout może być swobodnie kontrolowany przez gracza, który decyduje, gdzie leci. W drodze będzie sygnalizował lub umieszczał znaczniki na wykrytych wrogach. Będzie krakać i tworzyć promień, w którym przeciwnicy będą oznaczani. Dodatkowo może również otwierać pojemniki i zbierać wygląd, który można przekazać graczom lub ich kolegom z drużyny.

Należy zauważyć, że gracze kontrolujący urządzenie pozostaną bezbronni, więc powinni albo się ukrywać, albo członkowie drużyny muszą zapewnić osłonę. Sam Falcon Scout ma ograniczone zdrowie i może latać tylko na określoną odległość od kontrolera, którą można śledzić. Można go znaleźć w skrzyniach, skrzyniach przysięgłych i zrzutach zaopatrzenia.


Częścią tej aktualizacji jest również pięć nowych ulepszeń rzeczywistości. Oto spojrzenie na nie:

  • Peely’s Power – Zdobądź mapę skarbów do zakopanego skarbu
  • Napastnik ze strzelby – strzelanie ze strzelby zapewni graczom syfon po trafieniu przeciwników
  • Rarity Check – Gracze otrzymują syfon za eliminacje dokonane przy użyciu pospolitej i niepospolitej broni
  • Zero Szans – Tymczasowo zyskaj doskok Punktu Zerowego po przełamaniu tarczy wroga
  • Niebezpieczny bohater – regeneruje zdrowie i zyskuje prędkość ruchu, gdy tarcza zostanie złamana

Wypróbuj całą nową zawartość, pobierając teraz Fortnite z oficjalnej strony internetowej lub grając za pomocą XCloud.

Sprawdź też tę listę najlepszych bitew królewskich do grania na urządzeniach mobilnych!Źródło : https://www.pocketgamer.com/fortnite/version-23-20-patch-note/