Fortnite uruchamia tryb Reload: bardzo popularny nowy tryb Battle Royale

Fortnite uruchomiło nowy, ważny tryb Battle Royale, Reload, który w weekend przyciągnął do gry ponad milion graczy.

Nowy tryb bitwy królewskiej

Dostępny w wariancie zwykłym i Zero Build, Reload to opcja Battle Royale na mniejszą skalę, w której bierze udział 40 graczy podzielonych na 10 drużyn, z możliwością odrodzenia się, jeśli przynajmniej jeden członek drużyny wciąż żyje.

Jeśli brzmi to znajomo, to dlatego, że Reload czerpie inspirację z popularnego trybu Resurgence w Call of Duty: Warzone, który charakteryzuje się bardzo podobną mechaniką. Odrodzenie nie jest natychmiastowe i wymaga czasu oczekiwania, który wydłuża się w miarę trwania meczu – chociaż agresywna gra może to zmniejszyć, jeśli twoi koledzy z drużyny wyeliminują innych graczy lub całe drużyny.

Nowe wrażenia na oryginalnej mapie Fortnite

Reload zamyka to wszystko w innym bardzo popularnym pakiecie – oryginalnej mapie gry Fortnite Rozdział 1, która powróciła w zeszłym roku i odniosła ogromny sukces, zapewniając Fortnite największą jak dotąd liczbę graczy. W Reload akcja toczy się w pomniejszonej wersji oryginalnej wyspy Battle Royale, z wiernie odtworzonymi kultowymi lokalizacjami, takimi jak Tilted Towers, Pleasant Park i Retail Row.

Fortnite udostępnia publicznie liczby swoich graczy, a liczba osób grających w każdy tryb jest widoczna na głównym ekranie gry. W ciągu weekendu w Reload w wersji zwykłej i zerowej kompilacji grało maksymalnie 1,6 miliona osób. W chwili pisania tego tekstu Reload jest obecnie najpopularniejszym trybem w Fortnite, przewyższającym pierwotny tryb Battle Royale.

Letnia nowość w Fortnite

Reload wydaje się być najważniejszą wiadomością dla Fortnite tego lata, ponieważ Epic Games przygotowuje się do corocznej przerwy w grze. Ale na kilka następnych tygodni zaplanowano już wiele rzeczy, w tym crossover gry, który wyciekł wcześniej z Piratami z Karaibów.

Źródło: www.bing.com