Fortnite ujawnia wydarzenie My Hero Academia z 3 nowymi strojami

Fortnite w dalszym ciągu imponuje swoją współpracą, tym razem współpracując z My Hero Academia, aby wprowadzić nowe skórki Shoto Todoroki, Eijiro Kirishima i Mina Ashido. Gracze mogą kupić te skórki pojedynczo lub w pakiecie zawierającym dodatkowe przedmioty, takie jak emotki i kilofy. Wydarzenie przywraca także popularny przedmiot Deku Smash i wprowadza nowe zadania dla Deku i Todoroki, dzięki którym gracze mogą zdobyć PD i odblokować dodatkowy poziom przepustki bojowej za darmo.

Fortnite x My Hero Academia: nowa, ekscytująca współpraca

Od debiutu sześć lat temu Fortnite ma długą listę współpracy z nazwiskami ze świata gier i nie tylko. Na przykład czwarty sezon Rozdziału 4, bieżącego sezonu Fortnite, zaoferuje skórkę Ahsoka Tano z Gwiezdnych Wojen. Kolejną skórką, którą gracze będą mogli odblokować, jest Khaby Lame, gwiazda TikToka słynąca z humorystycznych filmów. Choć wiele kolaboracji w Fortnite jest jeszcze przed nami, popularne anime powraca w nowej współpracy.

Nowe skórki My Hero Academia w grze

Fortnite uruchomiło nowe wydarzenie My Hero Academia wraz z aktualizacją 26.10, dodającą skórki Shoto Todoroki, Eijiro Kirishima i Mina Ashido. Skórki są dostępne w sklepie w grze za 1500 V-dolców za sztukę lub w pakietach odpowiednich postaci. Każdy pakiet zawiera skórkę, emotkę, akcesoria na plecy i kilof, przy czym zestawy Kirishimy i Ashido kosztują odpowiednio 2800 V-dolców każdy. Tymczasem pakiet Todorokiego kosztuje 2400 V-dolców. Poprzednia współpraca Fortnite x My Hero Academia obejmowała przedmioty oparte na Deku, a teraz gra dodaje lodowe ściany Todoroki. Gracze mogą znaleźć przedmiot na ziemi, w zwykłych i rzadkich skrzyniach, a także w zrzutach zaopatrzenia All Might. Dzięki Ścianie Lodu gracz tworzy niezwykle trwałą barierę, która chroni siebie i odpycha wrogów podczas meczów.

Powrót Deku Smasha i nowe zadania

Wydarzenie My Hero Academia oznacza także powrót Deku Smash do Fortnite, dając graczom moc One For All. Przedmiot wcześniej trafił na pierwsze strony gazet, gdy Fortnite wyłączył Deku Smash z powodu błędu, zanim przedmiot powrócił do gry. Po raz drugi dostępny w Fortnite gracze mogą znaleźć Deku Smash w skrzynkach All Might aż do aktualizacji 26.20. Aby pomóc wszystkim w postępie, wydarzenie My Hero Academia uruchomiło misje Deku i Todoroki, z których każda jest warta 20 000 XP. Wykonując w sumie sześć zadań od Deku i Todorokiego, gracze Fortnite odblokują za darmo dodatkowy poziom przepustki bojowej.

Fortnite ma dobrą historię, jeśli chodzi o współpracę w zakresie anime, współpracując z Attack on Titan, Dragon Ball Super i Naruto. Przed powrotem My Hero Academia istniała także współpraca pomiędzy Fortnite i Jujutsu Kaisen, wprowadzając do gry jedno z najpopularniejszych anime w tamtym momencie. Chociaż istniały anime bez współpracy z Fortnite, ponieważ firma Give Epic Games ma talent do uderzania ogromne partnerstwa, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby w grach pojawiało się coraz więcej ukochanych nazwisk.

Fortnite jest dostępny na PC, PS4, PS5, Switchu, Xbox One i Xbox Series X/S.

Źródło: gamerant.com