Fortnite ujawnia Shortnitemares Horror Animated Shorts Event


Już tylko kilka dni do Halloween, gry wideo idą na całość, aby wprowadzić fanów w nastrój makabrycznego święta. Obejmuje to Fortnite, który zaczyna ujawniać informacje o nadchodzącym wydarzeniu Fortnitemares. Nadchodzące wydarzenie, nazwane Shortnitemares, zaoferuje wybór animowanych filmów krótkometrażowych o tematyce horroru w sam raz na Halloween.

8. sezon popularnej darmowej gry battle royale od Epic Games jest obecnie w drugim miesiącu. Wraz z aktualizacją Fortnite v18.21, która zawiera nową centralną lokalizację, broń, tryb LTM i nie tylko, historia enigmatycznego sezonu „Cubed” ostatnio ewoluowała.

Shortnitemares, według strony Epic Games, będzie zawierało kolekcję siedmiu różnych animowanych filmów z horrorem, które mogą cieszyć graczy. Wydarzenie Fortnite potrwa od 28 października o godzinie 18:00 czasu wschodniego do 1 listopada i będzie można je oglądać w dowolnym momencie w tym czasie.

Filmy Shortnitemares można obejrzeć, wchodząc do teatru Shortnitemares i wybierając odpowiednią playlistę. Każdy krótki film można obejrzeć we własnym pokoju. Spodenki będą również odtwarzane w pętli w głównym obszarze, a tryb Picture-in-Picture będzie dostępny dla tych, którzy potrafią wykonywać wiele zadań jednocześnie.

Spray materii zostanie przyznany graczom, którzy obejrzą krótkie koszmary nocne przez co najmniej 30 minut. Skórka Kernel Poppy w stylu Shortnitemares, a także Slurpy Slush the Back Bling i Butter Buddy Emot, dzięki której postać otrzymuje niespodziewaną pomocną dłoń podczas jedzenia popcornu, zostaną wydane 27 października.

Shortnitemares to trzecia odsłona dorocznego festiwalu filmowego Short Nite. Pierwsza impreza Short Nite odbyła się w lutym i obejmowała szeroką gamę kreskówek od animatorów z całego świata. Halloweenowe rzeczy w Fortnite to znacznie więcej niż tylko wydarzenie Shortnitemares. Witch Brooms, Candy, nowa Sideways Scythe i inne świąteczne towary są obecnie dostępne w Battle Royale.

Film z YouTube

W ciągu ostatnich dwóch tygodni wydano mnóstwo skórek o tematyce Halloween, w tym przerażające wersje popularnych postaci z Fortnite i crossoverów, takich jak Chris Redfield z Resident Evil i Jill Valentine. Fani porównują model postaci Jill do jej interpretacji Dead by Daylight, która wywołała zamieszanie w sieci.

Wydarzenie krótkometrażowych animowanych horrorów Fortnite, Shortnitemares, wydaje się być po prostu kolejną zabawną ofertą z gry. Ci, którzy wolą się bać niż przestraszyć, powinni zapoznać się z przewodnikiem po lokalizacjach NPC Fortnite Season 8, aby wypełniać zadania w przerażająco szybkim tempie.Source : https://pvplive.net/fortnite-reveals-shortnitemares-horror-animated-shorts-event/