Fortnite ujawnia poważny przeciek na temat Rocket League w nadchodzącym trybie wyścigowym

Fortnite: Nowy tryb gry w przygotowaniu!

Fortnite jest w trakcie sezonu OG, który przywraca grę do mapy z rozdziału 1, dając graczom zdrową dawkę nostalgii. Ten miesięczny sezon kończy się na początku grudnia, kiedy to hitowa gra typu Battle Royale pojawi się w Rozdziale 5 Sezonu 1. Chociaż nie znamy wielu szczegółów na temat Rozdziału 5 Fortnite, pojawiło się kilka przecieków wskazujących, którzy gracze powinien się spodziewać. Oczywiście wielkim crossoverem, który siedzi w głowach graczy, jest bez wątpienia kolejna współpraca z Lego, ale na tym zabawa się nie kończy. Już w sierpniu przecieki twierdziły, że w Fortnite pojawi się nowy tryb wyścigowy, a dzisiaj nowe przecieki ujawniły, że Rocket League odegra dużą rolę w limitowanym wydarzeniu.

Przeciek na temat współpracy z Rocket League

Ten wyciek pochodzi od ShiinaBR na Twitterze. Chociaż będziesz chciał potraktować ten wyciek z przymrużeniem oka, mają oni stosunkowo solidną reputację, jeśli chodzi o publikowanie informacji o Fortnite. Nie oznacza to, że powinieneś to zaakceptować całym sercem, ale wydaje się uzasadnione. Intrygujące w tym wycieku jest to, że Shiina twierdzi, że playlista trybu wyścigowego wykorzystuje obecnie obraz z Rocket League jako element zastępczy. To zdjęcie zostało zrobione przez fana kilka lat temu, co dodało temu wszystkiemu dziwności. Można by założyć, że Epic, jako wydawca Rocket League, miałby sporo oficjalnych ujęć, ale to jest zdjęcie dobrej jakości. Tak czy inaczej, wydaje się to potwierdzać, że gra w piłkę nożną samochodową będzie odgrywać główną rolę w długo oczekiwanym trybie wyścigowym.

Szczegóły trybu wyścigowego Fortnite

Aktualizacja trybu wyścigowego w Fortnite została po raz pierwszy ujawniona przez iFireMonkey na Twitterze, innego godnego uwagi informatora Fortnite. Niektóre szczegóły są trochę niejasne, ale wiemy, że powinno pojawić się w Rozdziale 5 Sezonu 1 i będzie zawierać własną Przepustkę Bitewną. Oprócz tego dostępne będą cztery różne tryby gry: Death Race, Easy Rider, Casual i Competition. Wydaje się, że jest ich maksymalnie 17, choć liczba ta może być mniejsza.

Data premiery pierwszego sezonu Fortnite Rozdział 5

Obecnie wydarzenie kończące sezon Fortnite OG rozpocznie się 21 listopada, a sezon oficjalnie zakończy się 3 grudnia. Wydarzenie na żywo kończące sezon będzie prawdopodobnie miało coś wspólnego z wehikułem czasu, który powoduje ciągłe zmiany na mapie podczas sezonu OG. Tak czy inaczej, prawdopodobną datą rozpoczęcia pierwszego sezonu rozdziału 5 wydaje się być 3 lub 4 grudnia, w zależności od tego, ile przestojów potrzeba.

Fortnite jest obecnie dostępny na PlayStation, Switch, Xbox, urządzeniach mobilnych i komputerach PC.

Źródło: komiks.com