Fortnite ujawnia nowy tryb Rytm z Lady Gagą i Imagine Dragons

Fortnite może powitać Lady Gagę, Imagine Dragons i nie tylko w nowym trybie muzycznym

Fortnite jest w środku sezonu OG, co oznacza, że ​​fani wracają do starych map trybu Battle Royale i na nowo przeżywają nostalgię za jego początkami. Jednak deweloper Epic Games nadal pracuje nad tym, co ma nadejść, ponieważ wydanie rozdziału 5 zaplanowano na przyszły miesiąc. Chociaż Epic nie dał nam jeszcze pełnego obrazu tego, czego możemy się spodziewać w następnej fazie, zaczęły pojawiać się przecieki, które dały graczom dobre pojęcie o tym, czego się spodziewać.

Z najnowszego przecieku wynika, że ​​gracze Fortnite wkrótce otrzymają zupełnie nowy „tryb muzyczny” o nazwie Rhythm Mode, w którym będzie dostępnych wielu Twoich ulubionych artystów. Ten wyciek pochodzi z Hypex na Twitterze. Będziesz chciał wziąć to ze zdrową dawką sceptycyzmu, jak w przypadku każdego wycieku, ale Hypex jest ogólnie niezawodny. Wcześniej ujawniali wszelkiego rodzaju treści związane z Fortnite, więc jest znacznie bardziej prawdopodobne, że jest to uzasadnione niż inne przecieki, które widzieliśmy w przeszłości.

W tweecie Hypex informuje, że pojawi się „nadchodzący tryb muzyczny (ze współpracą)” i twierdzi, że gracze „będą mogli grać na wokalu, gitarze, perkusji i basie (solowo lub w zespołach)) za darmo”. Jednak najbardziej ekscytującą częścią przecieku jest to, że w trybie pojawią się utwory niektórych z najsłynniejszych artystów i grup muzycznych na świecie.

Lista utworów w trybie rytmicznym w Fortnite

Lista tytułów dostępnych w trybie rytmicznym Fortnite będzie prawdopodobnie rosła w miarę zbliżania się premiery. To powiedziawszy, poniżej znajduje się obecnie spekulowana lista:

Lady Gagę – ” Pokerowa twarz „
LinkinPark – „Numer”
Toto – „Afryka”
Wyobraź sobie smoki – „Grzmot”
Alicja Cooper – „Trucizna”
Różne pakiety muzyczne Fortnite

Data premiery trybu rytmicznego w Fortnite

Ponownie, pamiętaj, aby podejść do tego z przymrużeniem oka, ale Hypex twierdzi, że tryb rytmiczny pojawi się w Fortnite 9 grudnia. W ciągu najbliższych kilku tygodni w Fortnite pojawi się całkiem sporo nowej zawartości, więc możliwe jest, że data ta ulegnie zmianie. W końcu Epic będzie musiał najpierw wypuścić Rozdział 5 z zupełnie nowym zestawem skórek i mapą. Dodatkowo dostępny jest tryb Lego, który ma zostać uruchomiony już wkrótce.

Tak czy inaczej, tryb rytmu nie powinien pozostawać w poczekalni zbyt długo, chyba że coś się drastycznie zmieni. Mamy nadzieję, że w ciągu najbliższych kilku tygodni, gdy będziemy zbliżać się do daty premiery zaplanowanej na 9 grudnia, do setlisty dodamy jakieś dodatki.

Na szczęście mimo że firma Epic potrzebuje trochę czasu na ogłoszenie dalszych informacji, w sezonie OG wciąż jest mnóstwo do zrobienia w oczekiwaniu.

Źródło: komiks.com