Fortnite ujawnia crossover MrBeast Burger


Fortnite przygotowuje współpracę z wirtualną siecią burgerów YouTuber MrBeast, co zostało potwierdzone na FNCS Invitational 2022. Epic Games od lat aktywnie wspiera twórców treści. FortniteSukces , pod wieloma względami, można przypisać jego popularności na Twitchu i YouTube. Doprowadziło to do Fortnite współpraca z wieloma twórcami treści poprzez serię kosmetyków i wydarzeń Icon. Współpracując z MrBeast Burgers, dziwna wirtualna sieć fast foodów YouTubera jest prawdopodobnie współpracą, której niewielu mogło się spodziewać.

GAMERANT WIDEO DNIA

MrBeast Burger został założony 19 grudnia 2020 r. i jest wirtualną restauracją stworzoną przez potentata Planet Hollywood Robert Earl’s Virtual Dining Concepts, wykorzystującego branding YouTubera MrBeast. MrBeast Burger to tak zwana wirtualna restauracja, a bardziej złowieszczo ciemna restauracja. Oznacza to, że MrBeast Burger nie ma żadnych tradycyjnych lokalizacji, w których klienci mogą odwiedzać, siedzieć i jeść. Udziela licencji innym restauracjom, które sprzedają jedzenie MrBeast Burger wyłącznie online w celu dostawy.

POWIĄZANE: MrBeast wkrótce wyprzedzi numery subskrybentów PewDiePie

Na trwającym FNCS Invitational Epic Games przygotowało dla uczestników niespodziankę do odkrycia. Jest duża statua MrBeast Burger przedstawiająca głupkowatego Durr Burgera z logo MrBeast Burger w ustach. Dodatkowo na ścianie za posągiem widnieje napis „MrBeast Burger x Fortnite”. Nie udostępniono żadnych dalszych szczegółów dotyczących instalacji ani planów wokół niej.

Chociaż bezpośrednią implikacją jest to, że MrBeast lub marka MrBeast Burger będą w jakiś sposób prezentowane w Battle Royale, istnieją również inne możliwości. Ponieważ współpraca jest dokuczana podczas wydarzenia na żywo, możliwe, że Epic Games nawiązało współpracę z MrBeast Burger w ramach pewnego rodzaju partnerstwa kulinarnego podczas imprezy. To oczywiście tylko jedna możliwość, ale miejmy nadzieję, że wyjaśnimy, że współpraca zaplanowana między Fortnite a wirtualna restauracja nie jest jasna.

Co niektórzy Fortnite fani mają nadzieję, że jest to coś bardziej tradycyjnej współpracy z MrBeast in Fortnite. Oznacza to, że mają nadzieję na skórkę MrBeast Icon i potencjalnie w grze Fortnite również wydarzenie. Zasoby Durr Burger w grze mogą stać się MrBeast Burgers lub coś podobnego można dodać w losowej lokalizacji.

W sumie nie jest to zaskakujące, aby zobaczyć Fortnite współpraca z innym twórcą treści, który zbudował swój sukces wraz z powstaniem Battle Royale. Jeśli już, to zaskakujące, że MrBeast współpracował tak długo Fortnite. Więcej szczegółów dotyczących Fortnite Miejmy nadzieję, że współpraca MrBeast Burger zostanie wkrótce udostępniona.

Fortnite jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One, Xbox Series X/S i urządzeniach mobilnych.

WIĘCEJ: Objaśnienie prawdziwej gry kałamarnic MrBeastŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=637130bbacff4a2283ebb1b4961396be&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Ffortnite-mrbeast-burger-crossover%2F&c=17275014458251906911&mkt=fr-fr