Fortnite Trios Usunięty – Dlaczego? Czy Powrócą? – GGRecon

Koniec Fortnite Trios

Oficjalne konto Fortnite Status ogłosiło na Twitterze, że tryb Trios zostanie zlikwidowany. Chociaż wprowadzenie trybu rankingowego jest normalną praktyką w Battle Royale, nikt nie spodziewał się, że Epic Games usunie tryb pełnoetatowy, tak jak Trio. Trios zawsze był ulubionym trybem graczy, ale wraz z wprowadzeniem nowej wersji, drużyny trio zostaną przeniesione do trybu LTM. Informacje na temat aktualizacji z 17 maja są ograniczone, ale Epic Games zapewnia, że tryb Trios zostanie przechowany w Battle Royale i Zero Build w wersji 24.40.

Dlaczego Epic Games usuwa Fortnite Trio?

Nie wiadomo dokładnie, dlaczego Epic Games zdecydowało się usunąć tryb Trio, ale istnieją spekulacje, że otwór w kształcie trio powinien skierować więcej graczy do innych trybów i skrócić czas oczekiwania w kolejce. Jednak gracze wyrażają swoje niezadowolenie, że taki popularny tryb został usunięty bez wyjaśnienia.

Czy Fortnite Trio powrócą?

Istnieje szansa, że tryb Trio powróci w przyszłości, ale na razie jest to tajemniczo MIA. Gracze będą musieli poczekać i zobaczyć, czy Epic Games wyjaśni, dlaczego zdecydowano się na tę zmianę.

„Dosłownie nie ma żadnego powodu, aby dokonać takiej zmiany. Liczba graczy jest niesamowita więcej niż wystarczająco dobre, aby je wspierać.” – komentarz gracza

Chociaż tryb Trio został zlikwidowany, gracze nadal mają wiele innych trybów, w których mogą grać. Epic Games ciągle wprowadza nowości, które zachęcają graczy do powrotu.

Źródło: https://www.ggrecon.com/articles/fortnite-trios-is-officially-being-vaulted-by-epic-games/