Fortnite: Top 10 najstraszniejszych wrogów w grach wideo!


Wrogowie w Fortnite są bardzo liczni i czasami są bardzo przerażający. Top 10 tych postaci, którym jest zimno z tyłu.

Są duże, mocne, ale przede wszystkim przerażające… W rozdziale 2 gry Fortnite, gracze zostali przedstawieni nowi wrogowie. A niektóre są przerażające… MCE TV oferuje 10 najlepszych postaci, które spocą Cię na zimno.

1. Król Burzy

Top 10 zaczynamy od Storm King. Ten ostatni pojawił się po raz pierwszy w tryb Ratowania Świata w grze wideo. Następnie gracze mogli to zobaczyć w Battle Royale.

A przynajmniej możemy powiedzieć, że ta postać prawie nie budzi zaufania. Le Storm King była gigantyczną bestią, półcyklon z długimi rogami na głowie.

Potężny i doładowany wróg, Król Burzy nie jest łatwy. Doradzamy żeby go zbytnio nie denerwowaćw przeciwnym razie mógłby wyładować na tobie swój gniew.

2. Sześcianowe potwory

Kontynuujemy ten top 10 przerażających wrogów Fortnite z Cubes Monsters. Ten ryczący potwór jest bardzo potężny w grach wideo.

Ci ostatni zostali po raz pierwszy uznani za wrogów w Fortnitemares 2019. Miłośnicy gier Fortnite mieli okazję do tego znaleźć w Sideways, w sezonie 8.

Cube Monsters ewoluowały od tego czasu ich pierwszy występ w grze stać się znacznie groźniejszymi wrogami. Są bardzo duże i mogą eksplodować w pobliżu gracza, więc miej oczy szeroko otwarte…

3. Doktor Doom

Kolejnym niesympatycznym wrogiem w Fortnite jest Doktor Doom. Ten ostatni wszedł do gry w sezonie 4 podczas głównego crossovera Marvela. Przejął Pleasant Park, przekształcając go w Doom’s Domain.

Ten Doktor Doom był jednym z najbardziej rozpoznawalnych wrogów dodanych do gry, wraz ze wszystkimi innymi crossoverami Marvela i DC. Był także jednym z najbardziej przerażających NPC, z którymi musiał się zmierzyć, a jego moc rosła…

ten Doktor Doom ma zdolność strzelania Tajemne płomienie na graczach, rozświetlające płonący obszar. Dlatego bardzo trudno go pokonać.

4. Drapieżnik

Jak założyć to top 10 bez wspominania o Predatorze? Predator został dodany jako kolejny crossover w sezonie 5. Była to również legendarna grywalna skórka, którą można było odblokować, wykonując dodatkowe wyzwania. Tylko to.

Gracze Fortnite mogą go znaleźć w Stealthy Stronghold w pobliżu upadłej kapsuły zrzutowej. Ten ostatni pozostaje przerażającym wrogiem, ponieważ może stać się niewidzialny.

Gracze powinni postępować zgodnie z nim na podstawie monstrualne odgłosy, które wyda. Co czyni go jeszcze bardziej przerażającym, ponieważ znika po pstryknięciu palca.

5. Zamieszanie

Kontynuujemy z Ruckusem. Ten ostatni był wrogi NPC znaleziony w Hydro 16. Kiedyś atakował graczy, gdy tylko się do niego zbliżyli.

Ten ostatni stał się również skórką do kupienia w Wojownik Pustkowi ustawiony później. Wyglądał prawie jak psychopaci z Borderlands. Jego krwiożercza osobowość również przypominała ich w Fortnite.

Fortnite – 10 najstraszniejszych wrogów w grach wideo!

6. Cień Midasa

Kolejna nieprzyjazna postać z Fortnite, Shadow Midas. Nie ufaj szczególnie nie do jego przyjaznej atmosfery gracz na banjo…

Ten ostatni zaczynał jako szef w drugi sezon rozdziału 2. Był dość trudny do prowadzenia i pokonania, ponieważ był bardzo potężny.

W 2020 roku Shadow Midas stał się kolejnym przerażającym zagrożeniem. Głos Midasa jest teraz zniekształcony i odwrócony w porównaniu do zwykłego Midasa, a on… nie wahaj się wymachiwać pistoletem bęben fantomowy, aby zranić graczy.

7. Mistrz Glifów Raz

Mistrz Spire Raz był wrogiem NPC, który zaczął jako postać przyjazny w sezonie 6 Fornite. Po pewnym momencie Raz przeniósł się do Iglicy i stał się Mistrzem Glifów Razem, potężnym agresywnym wrogiem.

W sezonie 6 ten ostatni stał się alarmujący wróg do walki. Miał więc możliwość przechodzenia przez ściany i teleportacji, co bardzo utrudniało graczom ucieczkę od niego po rozpoczęciu walki.

Główną bronią Raza była Bum Łuk, który eksplodował przy uderzeniu w graczy. Miał również zdolność absorbowania zdrowia gracza, aby przywrócić własne. Tylko to…

8. Zabójcy z Iglicy

Kontynuujemy to top 10 z Spire Assassins. Podobnie jak jego poprzednik, wszedł więc również w grze w sezonie 6.

Spire Assassins przerażali wrogów ze względu na ich umiejętności. Mogli wejść i teleportować się za i przed postaciami. Więc to sprawiło, żetrudne zadanie ich wyeliminowania.

9. Zabójca kostki

Ci ostatni używają bocznego pistoletu. Więc weszła Kostka Zabójcy w grze podczas ostatniego sezonu gry Fortnite i jest bardzo potężny.

Jego twarz nie przypomina człowieka, jest w całości wykonany z pustych kryształów, co czyni go groźnym wrogiem do zobaczenia i walki.

Kostka Zabójcy pojawiła się po tym, jak gracze zniszczyli w ten sposób fale sześciennych potworów w bocznej anomalii. Potrafi pędzić z miejsca na miejsce. On jest tak trudno celować poprawnie.

10. Opiekun

Na koniec ten ranking z Opiekunem. Ten strażnik wszedł więc do gry w sezonie 8, podobnie jak Assassin Cube. Był prawdopodobnie jednym z najstraszniejszych wrogów dodanych do Battle Royale. Przynajmniej do tej pory.

Opiekun ma zatem możliwość swobodnego poruszania się po mapie, ale ma pewne punkty odrodzenia, które wydaje się rozpoczynać z każdym meczem. Więc pojawił się jako sześcienny potwór ale dobrze dopasowuje się do wielkości gracza. Kiedy zauważył graczy, potrafił stworzyć anomalię, aby ich przyciągnąć, uwięzić ich do walki z nim….Source : https://hitechwiki.com/fortnite-top-10-scariest-enemies-in-video-games/