Fortnite: The End Event – ​​data rozpoczęcia, godzina i to, co powinieneś wiedzieć


Fortnite’s The End został oficjalnie ogłoszony jako rozdział kończący wydarzenie w czasie rzeczywistym z Rozdziału 2. Epic pokazał w przeszłości, że nie boi się całkowicie wstrząsnąć formułą, aby zaszokować i zaskoczyć nawet najtwardszych fanów. Wraz z Rozdziałem 2 nadeszła dosłownie fala zmian, w tym ogromne zniszczenie POI i wprowadzenie samochodów, ale czego możemy się spodziewać po tym wydarzeniu?

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o wydarzeniu The End w Fortnite: Rozdział 2.

Jaką datę i godzinę rozpocznie się koniec?

Epic Games potwierdziło, że rozdział 2 zakończy się w dniu 4 grudnia 2021 z wciągającym wydarzeniem w grze zatytułowanym The End. Czasy różnią się w zależności od Twojej lokalizacji:

EST (Nowy Jork): 16:00
PST (LA, Vancouver): 1 PO POŁUDNIU
GMT (Londyn): 9 WIECZOREM
CET (Paryż, Rzym): 10 PO POŁUDNIU
AEDT (Sydney): 11 PO POŁUDNIU

Użyj tego konwertera stref czasowych, jeśli Twoja strefa czasowa nie jest wymieniona powyżej.

Jak dołączyć do wydarzenia końcowego?

Lista odtwarzania wydarzenia będzie dostępna na 30 minut przed rozpoczęciem i jak zwykle możesz połączyć siły ze znajomymi, aby uzyskać najlepsze wrażenia z zakończenia rozdziału.

Gdy rozpocznie się 30-minutowe odliczanie, wybierz wydarzenie z listy odtwarzania, w której zwykle znajdziesz tryby gry, takie jak solo i duet, i kliknij, aby dołączyć do kolejki. Zostaniesz umieszczony w lobby, w którym przez resztę czasu będziesz mógł grać w drużynową walkę. Pod koniec odliczania w lobby zostaniesz pozbawiony broni, a wydarzenie wkrótce się rozpocznie.

Koniec jest wydarzeniem jednorazowym, co oznacza, że ​​nigdy się nie powtórzy ani nie będzie można go odtworzyć. Przegap, a będziesz musiał nadrobić zaległości na YouTube.

Co się stanie podczas wydarzenia końcowego?

Jak zawsze, Epic zdołał trzymać się z daleka od dokładnych szczegółów wydarzenia. Graczom powiedziano, że będą musieli „zmierzyć się z Królową Sześcianów w ostatniej walce o los wyspy”, więc przygotuj się na walkę i regularne dozy fabuły. Jedno jest pewne, gracze mogą spodziewać się w pełni wciągających wrażeń podobnych do koncertu Travisa Scotta lub kończącego sezon 7 epickiego Sky Fire.

Nazwa sugeruje, że możemy również przygotowywać się na jakiś przestój. Wielu graczy Fortnite wciąż pamięta wydarzenie Black Hole z rozdziału 1, kiedy firma Epic postanowiła całkowicie wyłączyć serwery na trzy dni, aby zastosować nową aktualizację.

Czy Fortnite naprawdę się kończy?

Nazwa sugeruje wydarzenie zmieniające grę, którego nie będziesz chciał przegapić, ale nie, Fortnite się nie kończy. Powiązania i powiązania franczyzowe zostały już potwierdzone w sezonie 3, co oznacza, że ​​nowy rozdział Fortnite jest zdecydowanie tuż za rogiem.

Koniec zmieni Fortnite, jaki znamy, ale przygotuj się na większy, lepszy rozdział, który nadejdzie.

Fortnite jest dostępne za darmo na PC za pośrednictwem Epic Games Store, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One, Nintendo Switch i Android.

WIĘCEJ FORTNITE: Kiedy kończy się Fortnite: Rozdział 2 – Sezon 8?

Niektóre relacje, które znajdziesz na Cultured Vultures, zawierają linki partnerskie, które zapewniają nam niewielkie prowizje na podstawie zakupów dokonanych podczas odwiedzania naszej strony. Relacjonujemy wiadomości o grach, recenzje filmów, zapasy i wiele więcej.Source : https://culturedvultures.com/fortnite-the-end-event-start-time-black-hole-log-in/