Fortnite teraz nie działa Epic blokuje strzelanki internetowe Spidermana, próbując rozwiązać problem


Fortnite jest teraz wyłączony. Epic blokuje strzelanki internetowe Spidermana, aby rozwiązać problem.

Epic Games ma więcej problemów z Fortnite związanych z dobieraniem graczy. Gracze zgłaszają, że gra zwalnia i nie łączy się prawidłowo. Może być więcej problemów z zawartością Spidermana.

Deweloperzy musieli podjąć drastyczne środki, ponieważ kwestia dobierania graczy i wyrzucania graczy z gier jest stałym problemem.

Fortnite nie działa na Xbox One?

Wydaje się, że problem dotyczy wszystkich graczy, nie tylko tych na PC.

Kilka minut temu Fortnite Status wysłał tweeta, w którym stwierdzono:

Od tego czasu podjęli dalsze działania i powiedzieli, że wyłączyli internetowych procarzy Spidermana, gdy badali problem.

Serwery Fortnite opóźniają się

Bez względu na problem, wydaje się, że serwery zwalniają dla graczy. Firma Epic szybko zorientowała się, że problem prawdopodobnie tkwi w sieciach. Być może zbyt wiele jest generowanych przez graczy, aby serwery mogły sobie z tym poradzić. Dlatego firma Epic postanowiła wyłączyć tę opcję, dopóki nie zobaczą pełnego obrazu.

Internetowa strzelanka Spiderman

Epic wydaje się wierzyć, że problem jest bezpośrednio związany z nowym przedmiotem w grze, który pojawił się dopiero w ciągu ostatnich kilku godzin. Epic i Fortnite nie są zadowoleni z tego, jak nowa mechanika została przyjęta przez tak wielu graczy. Nie powinno to stanowić problemu w przypadku przedmiotów do jednej gry.

Minęła zaledwie godzina od tweetowania oficjalnego konta Fortnite:

Jak naprawić problem Nie masz uprawnień do gry w Fortnite

Wielu graczom mówi się, że nie mają pozwolenia na grę w Fortnite z powodu błędu. Reddit i Twitter zgłaszają obawy graczy nieświadomych problemów z Fortnite. Wielu uważa, że ​​zostały one przypadkowo zakazane.

Jeśli pojawi się ten komunikat o błędzie, jedyne, co możesz zrobić, to zalogować się i spróbować ponownie. Wiele osób mówi, że wkrótce znów zagrają w tę grę. Epic Games naprawi problem.Source : https://theamusetech.com/2021/12/12/fortnite-is-down-right-now-epic-blocks-spiderman-web-shooters-in-an-effort-to-resolve-the-issue/