Fortnite: tak działa nowy system zakupów i anulowania w sklepie


Po pojawieniu się łatki 21.51 w środę, 7 września 2022, Epic Games postanowiło wdrożyć nowy system zwrotu przedmiotów kosmetycznych do sklepu Fortnite. Poniżej przedstawiamy, z czego składa się i jak działa:

Fortnite: tak wygląda nowy system anulowania zakupu przedmiotów w sklepie

Główną nową funkcją dodaną w nowym systemie anulowania zakupu przedmiotów w sklepie Fortnite jest to, że teraz przy zakupie przedmiotu kosmetycznego w sklepie będziemy musieli przytrzymać odpowiedni przycisk lub klawisz, zamiast kupować go jednym dotknięciem. Zostało to wdrożone, aby uniknąć zakupów przez pomyłkę.

Ale to nie koniec: wydłużono również okres anulowania zakupu. Teraz możemy anulować zakupy kosmetyczne dokonane w grze za V-dolce, dopóki nie wyposażymy danego przedmiotu w grze lub w ciągu 24 godzin. W tym okresie anulowania zakupu pojawi się również ostrzeżenie przypominające nam, że nie będziemy mogli anulować zakupu kosmetyku, jeśli go użyjemy.

Fortnite: tak działa nowy system zakupów i anulowania w sklepie

Inne zmiany dotyczące systemu zakupów w sklepie Fortnite obejmują opcję zapisania/przywołania metody płatności, a także zaktualizowano politykę zwrotów. W przeciwnym razie sklep będzie działał tak samo jak dotychczas. Oznacza to, że będziemy mogli kupować niektóre przedmioty za V-dolce (wirtualna waluta Fortnite, 7,99 USD to 1000 V-dolców) lub bezpośrednio za prawdziwe pieniądze, w zależności od przedmiotu lub pakietu.

A ponieważ Fortnite Sezon 3 dzielą Cię już za kilka dni – możesz sprawdzić datę tutaj – nie zapomnij zapoznać się z naszym podstawowym przewodnikiem po grze, aby dowiedzieć się, jak realizować kody Fortnite lub jak zdobywać XP i szybko awansować.

Źródło | Epickie gryŹródło : https://en.as.com/meristation_en/2022/09/09/news/1662683067_979404.html