Fortnite otrzyma rankingowy tryb gry – co to oznacza dla graczy?

Fortnite otrzyma rankingowy tryb gry

Fortnite istnieje już od dłuższego czasu i nieustannie dodaje nowe tryby i zawartość, aby zachować świeżość od czasu premiery tytułu Battle Royale w 2017 roku. Jednak, jedną rzeczą, która jeszcze nie została wprowadzona, jest w pełni rozbudowany tryb rankingowy. To właśnie może się zmienić, ponieważ firma Epic Games podzieliła się z fanami zwiastunem na oficjalnym koncie Fortnite na Twitterze, sugerującą dodanie gry rankingowej.

Szczegóły są wciąż dość rzadkie, ponieważ firma Epic opublikowała tylko krótki zwiastun. W zwiastunie widzimy odznaki, które zwiększają złożoność i jakość. W sumie jest osiem odznak, z których każda może oznaczać stopień. Nie wiadomo, jakie są tytuły tych odznak, chociaż wyraźnie widać, że pierwsze trzy to odpowiednio brąz, srebro i złoto.

Wciąż nie wiadomo, kiedy Epic zamierza dodać ten nowy potencjalny tryb rankingowy, niezależnie od formy, jaką przybierze, ale są szanse, że może to być nowy dodatek do rozdziału 4 sezonu 3, który ma się rozpocząć na początku czerwca. Fani Fortnite są tym bardziej niż zachwyceni, ponieważ wydaje się, że tryb rankingowy będzie dość popularnym dodatkiem, jeśli Epic utrzyma lądowanie. Wiele osób nazywa ten tryb „zmieniaczem gry”, a inni trzymają kciuki, aby gra rankingowa również mogła grać w trybie No Build.

Jeśli chodzi o inny nowy dodatek, który wkrótce pojawi się w Fortnite, niedawno PS4 PlayStation Store ujawnił, że Goku Black z Dragon Ball będzie zmierzał do tytułu Battle Royale, zgodnie z wcześniejszymi plotkami. Fortnite bardzo chętnie współpracuje z anime – najnowszym przykładem jest trwająca współpraca Attack on Titan – więc nie jest zbyt zaskakujące, że Epic ponownie łączy siły z Dragon Ball po sukcesie poprzedniej współpracy w zeszłym roku.

Podsumowanie: Fortnite może otrzymać rankingowy tryb gry, wraz z dodaniem ośmiu odznak. Fani Fortnite są podekscytowani tym nowym dodatkiem, który może pojawić się w rozdziale 4 sezonu 3.

Źródło: https://www.thegamer.com/fortnite-ranked-mode-teaser/.