Fortnite świętuje Nowy Rok 2023 specjalnym wydarzeniem na żywo w grze


Odliczanie do nowego roku w Fortnite!


Fortnite świętuje rok 2023 zupełnie nowym wydarzeniem na żywo w grze dla graczy z całego świata. Wydarzenie jest tylko małe, więc nie spodziewajcie się czegoś tak wielkiego i efektownego, jak widzieliśmy pod koniec rozdziału 3, ale jest ono dostępne w grze już teraz przez kilka następnych godzin.


Ponieważ niektóre części świata wkraczają teraz w nowy rok, firma Epic Games rozpoczęła nowe wydarzenie na żywo w grze w Fortnite. Wydarzenie, które będzie odbywać się co godzinę, aż ostatnia strefa czasowa na świecie przejdzie do 2023 roku, widzi ogromną kulę dyskotekową opadającą z nieba, po której następuje odliczanie i ogromny wachlarz fajerwerków wokół mapy.

WIDEO DUALSHOCKERA DNIA

CZYTAJ WIĘCEJ: Epic Games zapłaci 520 milionów dolarów FTC za skargi dotyczące Fortnite

Celem wydarzenia jest odliczanie do nowego roku dla każdej strefy czasowej na całym świecie, dlatego będzie się ono odbywać co godzinę w grze. Zagorzali fani Fortnite pamiętają wydarzenie z poprzednich lat, ponieważ Epic Games często świętuje początek nowego roku podobnymi wydarzeniami w grze. Dla tych, którzy nie widzieli tego wcześniej, obejrzyjcie poniższy klip, dzięki uprzejmości użytkownika Twittera Shiina BR.

Pomimo tego, że nie są tak duże, jak inne wydarzenia na żywo w Fortnite, wciąż jest wiele do zobaczenia w nowym roku. Firma Epic ogłosiła niedawno kolejny zestaw elementów kosmetycznych dla subskrybentów Fortnite Crew na styczeń, który ponownie obejmuje nowy strój, towarzyszące mu przedmioty kosmetyczne, V-dolce i wiele więcej.

Do 3 stycznia wciąż trwa wydarzenie Fortnite Winterfest, które pozwala graczom codziennie przez 14 dni rozpakowywać nowy prezent w Winterfest Lodge w grze. Oprócz kilku darmowych przedmiotów kosmetycznych Epic przywraca również niesławną wyrzutnię śnieżek na czas trwania wydarzenia.

Niestety, w ciągu ostatniego roku nie były to dobre wieści dla Epic Games. Pomimo ciągłego sukcesu Fortnite, niedawno stwierdzono, że Epic naruszył zasady „prywatności dzieci” FTC, co spowodowało, że firma została zmuszona do zapłacenia 520 milionów dolarów w celu rozstrzygnięcia sporu. Więcej szczegółów na temat całej historii pod linkiem poniżej.

DALEJ: Epic Games zapłaci FTC 520 milionów dolarów za skargi dotyczące Fortnite

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b078a5853c493bb2fc3eef8e357c4a&url=https%3A%2F%2Fwww.dualshockers.com%2Ffortnite-new-year-2023-live-event%2F&c=9150974835614229015&mkt=fr-fr