Fortnite świętuje Halloween festiwalem upiornych filmów krótkometrażowych | Pokaż biz


Fortnite zapowiedział powrót Fortnitemares w październiku. — Fotografia dzięki uprzejmości Epic Games za pośrednictwem ETX Studio

8 października — Halloween nadchodzi w Fortnite! Ta słynna gra online rozpoczyna trzecią edycję festiwalu filmów animowanych Short Nite. Z tej okazji festiwal, przemianowany na „Krótkie koszmary”, będzie zawierał straszne treści, które z pewnością cię przestraszą.

Przygotuj się na wystraszenie w Fortnite. Epic Games właśnie ogłosiło powrót wydarzenia „Fortnitemares” w edycji 2021. W ramach tego corocznego święta Halloween, w grze odbędzie się również trzecia edycja festiwalu animowanych filmów krótkometrażowych. Tradycyjnie nazywana „Short Nite Film Festival”, ta konkretna edycja przybiera bardziej złowrogi obrót, ponieważ zmieniono jej nazwę na „Krótkie koszmary” i skupi się na animowanych filmach krótkometrażowych godnych najbardziej mrożących krew w żyłach horrorów.

W tej specjalnej edycji gracze będą mogli cieszyć się całą zawartością w wirtualnym kinie stworzonym przez Quantum Builds, gdzie Epic Games wyjaśnia: „każdy film będzie miał własną salę teatralną”. Użytkownicy będą mogli wybrać kolejność oglądania różnych filmów krótkometrażowych.

Jak dotąd Epic Games nie ujawniło dokładnej daty premiery „Krótkich koszmarów”, ale w miarę zbliżania się wydarzenia oczekuje się więcej szczegółów. Rzeczywiście, logicznie rzecz biorąc, powinno to nastąpić pod koniec października. Program festiwalu również nie został jeszcze udostępniony.

Oprócz wydarzenia związanego z festiwalem filmowym, Fortnite planuje świętować Halloween z jego użytkownikami za pomocą tematycznych map, gier i doświadczeń, specjalnie opracowanych przez społeczność. Różne postacie, takie jak potwór Frankensteina i mumia, mogą również pojawić się w grze przez cały październik.

Nowa broń, nowe zadania i ograniczony tryb gry zostaną wkrótce ujawnione, powiedział Epic Games. — Studio ETXSource : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=9581B0F4AB984F52A8851586B5519A23&url=https%3A%2F%2Fwww.malaymail.com%2Fnews%2Fshowbiz%2F2021%2F10%2F08%2Ffortnite-celebrates-halloween-with-a-festival-of-spooky-short-films1%2F2011683&c=15499558985173695204&mkt=fr-fr