Nowości w Fortnite z okazji Dnia Goku – przecieki!

Fortnite świętuje Dzień Goku

Fortnite planuje świętować Dzień Goku w grze w przyszłym tygodniu, zgodnie z nowymi przeciekami od eksploratorów danych.

Według przeciekającego Shiina BR, Epic pracuje nad męskim strojem w cel-shadingu o nazwie kodowej „DualParadox”, wraz z dwoma stylami, dwuręcznym kilofem, emotką i malowaniem. Nowe elementy kosmetyczne wydają się być zaszyfrowane w najnowszych plikach Fortnite, co oznacza, że mogą zostać wydane w dowolnym momencie bez oficjalnego ogłoszenia.

Eksplorator danych Asystent FNA dodał do przecieku, mówiąc, że jest „bardzo prawdopodobne”, że nowy zestaw jest oparty na „Goku Black / Zamasu”, aby uczcić Dzień Goku 9 maja. W Dragon Ball postać Goku Black może przekształcić się w „Super Saiyan Rosé”. Co ciekawe, przecieki twierdzą, że jeden ze stylów stroju będzie miał „różową głowę”.

Certyfikowany i zarejestrowany przez Japanese Anniversary Association Dzień Goku to oficjalne święto ku czci postaci Dragon Ball. Wraz z sukcesem istniejących elementów kosmetycznych Dragon Ball w Fortnite, Epic ma sens, aby wprowadzić do gry więcej postaci. Ostatni crossover Fortnite z serią wprowadził Piccolo i Son Gohan jako stroje w grze.

Warto zauważyć, że te szczegóły nie zostały potwierdzone przez oficjalne źródła, ale zarówno ShiinaBR, jak i FNAssist mają udokumentowane osiągnięcia, jeśli chodzi o niezawodne przecieki. Jak zawsze, będziemy Cię na bieżąco informować o wszelkich dalszych informacjach, gdy tylko będą dostępne.

Reboot Rally w Fortnite

W innych wiadomościach, wydarzenie Reboot Rally w Fortnite powróciło, dając graczom szansę na zdobycie darmowych elementów kosmetycznych przez ograniczony czas.

Śledź nas na Twitterze (@FortniteBR) i Instagram (@FortniteBR), aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, przeciekami i nie tylko.

Źródło: FortniteNews.com.