Fortnite świętuje 100. urodziny Stana Lee ogromną wyprzedażą Marvela


Fortnite – niektórych postaci, jak Dr. Doom, niestety brakuje (fot. Epic Games)

Nikt nie wie, jak długo to potrwa, ale Sklep Fortnite jest pełen kosmetyków Marvela ze starych crossoverów gry.

Marvel jest jednym z najczęstszych współpracowników Fortnite od 2018 roku i łatwo zrozumieć, dlaczego. Poza tym, że wiele serii komiksów Marvela jest niezwykle popularnych, firma ma nadwyżkę postaci, które może pożyczyć w trybie Battle Royale.

W ciągu ostatnich kilku lat, takie jak Iron Man, Wolverine i Captain America zostały dodane jako grywalne skórki. Jednak te skórki były dostępne tylko przez ograniczony czas, co oznacza, że ​​spóźnialscy przegapili możliwość zdobycia niektórych postaci.

Jednak z zaskakująco niewielkimi fanfarami Epic Games wypełniło teraz sklep w grze prawie wszystkimi kosmetykami Marvela, jakie kiedykolwiek miał Fortnite (w tym skórki, emotikony, szybowce itp.), Od niektórych najwcześniejszych dodatków, takich jak Thanos, po nowsze postacie, takie jak Hulka.

Oficjalna strona internetowa Fortnite i konta w mediach społecznościowych nie podjęły próby reklamowania tego ani wyjaśnienia, dlaczego tak się stało.

Jednak zauważono, że dzisiaj przypadałyby 100. urodziny zmarłego Stana Lee. Bez wątpienia ma to więc służyć jako celebracja okazji.

Lee jest uważany za legendę komiksu, współtworzył wiele kultowych postaci Marvela, takich jak Spider-Man, Czarna Wdowa i Fantastyczna Czwórka. Zmarł w listopadzie 2018 roku w wieku 95 lat.

Ponieważ Epic Games nigdzie tego nie reklamuje, nie wiadomo, jak długo wszystkie te kosmetyki Marvela będą dostępne w sklepie w grze.

Zakładając, że wyprzedaż potrwa tylko do końca dnia, najlepiej zgarnij jak najwięcej tych kosmetyków. Kto wie, kiedy i czy niektóre z nich zostaną przywrócone w przyszłości.

Fani superbohaterów zostali również potraktowani jako część obecnego sezonu włączenia postaci z przebojowej mangi / anime My Hero Academia.

Niestety, niecały tydzień po dodaniu ich do Fortnite, Epic Games musiało usunąć charakterystyczny atak Smash głównego bohatera Deku z powodu „problemu”.

Atak pozostaje niedostępny, a Epic Games nigdy nie wyjaśniło, na czym polega problem, pozostawiając fanom spekulacje, że był po prostu zbyt potężny.

Fortnite jest dostępny na Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox Series X/S, PlayStation 5 i PC.

Wyślij e-mail na adres gamecentral@metro.co.uk, zostaw komentarz poniżej i Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ: Fortnite Rozdział 4 Sezon 1: Gdzie znaleźć żaby i galaretki nieba

WIĘCEJ: Fortnite Kinetic Ore: Gdzie go znaleźć i jak go używać do pokonywania odległości

WIĘCEJ: 10-latek chodzi bez prezentów przez 2 lata, aby spłacić 245 funtów rachunku Fortnite na karcie kredytowej babci

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Aby łatwiej przesyłać listy w Skrzynce odbiorczej i korzystać z funkcji Czytnika, bez konieczności wysyłania wiadomości e-mail, skorzystaj z naszej strony Przesyłanie rzeczy tutaj.

Więcej podobnych historii znajdziesz na naszej stronie poświęconej grom.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63ac8425de044dc7acc4cc157b31e834&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2022%2F12%2F28%2Ffortnite-celebrates-stan-lees-100th-birthday-with-massive-marvel-sale-18007396%2F&c=6730294687940204658&mkt=fr-fr