Fortnite: Święto Ramadanu przedłużone do Lantern Fest 2024

Lantern Fest 2024: Fortnite świętuje Ramadan w wielkim stylu

Trwa miesiąc Ramadan i aby to uczcić, Lantern Fest powrócił do Fortnite, które właśnie otrząsnęło się po na wpół katastrofalnej premierze Sezonu 2 Rozdziału 5. Po raz pierwszy festiwal będzie również obecny w Lego Fortnite i, pierwszy na świecie, będzie znacznie bardziej reprezentatywny dla kultury Bliskiego Wschodu niż kiedykolwiek, włączając w to dwa stroje inspirowane Bliskim Wschodem.

Dwie nowe stylizacje inspirowane Bliskim Wschodem

Stroje Anwara i Noorah zostaną udostępnione podczas Lantern Fest – choć nie jest jeszcze jasne, kiedy dokładnie, ale zdecydowanie dobrze jest, aby festiwal był bardziej powiązany z wydarzeniami innymi niż Fortnite ma zwyczaj świętowania dużymi momentami związanymi z cosplayem.

Lantern Fest Oasis na nowe wyzwania

Sercem tegorocznego Lantern Fest, który potrwa cały miesiąc aż do 10 kwietnia, jest nowa kreatywna wyspa o nazwie Lantern Fest Oasis. W tej Oazie będzie dostępnych szereg wyzwań, które możesz odwiedzić i zagrać, używając kodu: 5629-9147-3382.

Jeśli chodzi o stroje Noorah i Anwar, będą one dostępne w wersji zwykłej oraz w wersji Lego Fortnite jako część zestawu Radiant Moon w sklepie z przedmiotami i będą zawierać akcesoria Lunar Lantern i Moonlight Blades Back Bling.

Źródło: readwrite.com