jątkowe umiejętności. Kup teraz w sklepie Fortnite!

Fortnite Spider-Man Miles Morales – nowy crossover w Fortnite

Fortnite ma wiele crossoverów, ale ten z Spider-Manem jest jednym z najpopularniejszych. Tym razem świętujemy wydanie Across the Spider-Verse z treściami związanymi z nowym filmem Milesa Moralesa. Nowa zawartość Fortnite jest już w grze od jakiegoś czasu. Zawartość Fortnite Spider-Man powróciła do gry wraz z nowymi skórkami i zadaniami.

Powrót Spider-Mana w Fortnite

Nowy sezon Fortnite zyskał kolejny crossover z powrotem zawartości Fortnite Spider-Man. Epic promuje go od kilku tygodni, na przykład bitwami internetowymi w Fortnite. Nowa zawartość wciąż ma jednak wiele do zaoferowania. Jest nowa wersja strzelanek internetowych, wiele nowych skórek Spider-Mana Fortnite i kilka zadań do wykonania.

Fortnite Spider-Man Mythic – sieciowe strzelanki Spider-Verse

Fortnite Spider-Man Mythic powraca z kolejną rundą! Web-Slingers zostali wczytani do gry. Pajęczyny to świetny sposób na szybkie poruszanie się po mapie. Działają podobnie do tych z Rozdziału 3. Możesz ich używać do odpychania się od drzew i innych scenerii. Podczas ich używania nie otrzymasz obrażeń od upadku. Możesz nawet zeskoczyć z końca huśtawki, aby obracać się znacznie szybciej. Jedyną prawdziwą różnicą w nowym Fortnite Spider-Man Mythic jest ich nazwa. Są teraz Web-Slingerami Spider-Verse!

Nowe skórki Spider-Mana w Fortnite

W grze pojawią się też kilka fajnych nowych skórek. To nie są tylko stare skórki Fortnite Battle Pass. Niestety, tym razem nie możesz zdobyć żadnych darmowych skórek Fortnite. Było jednak kilka darmowych emotikonów, które można zdobyć. Nowe skórki w szczególności czerpią z filmu Across the Spider-Verse. Crossover Fortnite wydaje się nawet wiązać z fabułą. Wkrótce obie skórki będą dostępne do kupienia w sklepie z przedmiotami Fortnite.

Skórka Milesa Moralesa

Głównym nowym elementem crossovera Fortnite Spider-Man jest Miles Morales. W tym przypadku jest po prostu nazywany Spider-Manem ze swoim numerem wszechświata. Nowa skórka ma kreskówkową wersję postaci, która pojawia się w serii filmów Spider-Verse. W grze jest już mnóstwo skórek Spider-Mana, a jedna jest nawet częścią najbardziej spoconych skórek Fortnite. Miles Morales nadchodzi z dedykowanym szybowcem, narzędziem do zbierania i emotką.

Spider-Man 2099

Drugim z nowych skinów Fortnite Spider-Mana jest Spider-Man 2099. To czarny charakter nowego filmu, Spider-Man po Milesie. Nadchodzi też z kilofem i szybowcem! Ten nie ma wersji bez maski. Jednak ma dość wy